• Dolar Alış / Satış: 18.504 / 18.537
  • Euro Alış / Satış: 17.923 / 17.956
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:04
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:41
  • Akşam: 18:14
  • Yatsı: 19:40

“Hiçbir Başarı Tesadüf Değildir”

22 Mart 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1289 defa okundu.
“Hiçbir Başarı Tesadüf Değildir”

Hafta içi Ankara’da yapılacak Play-of’a katılacak Solhan Metemspor’a, sponsor firma Binpınarsu tarafından kahvaltı verildi. Kahvaltıya katılan Kaymakam Aydın, kısa sürede büyük başarının elde edildiğine dikkat çekerken istikrarlı olmanın da önemine vurgu yaptı.

 Hafta içi Ankara’da yapılacak Play-of’a katılacak Solhan Metemspor kulüp yöneticileri, teknik heyet ve sporcularına Almer Restaurantta Binpınarsu tarafından kahvaltı verdi.

Binpınar su tarafından verilen kahvaltıya Solhan Kaymakamı Şeref Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş ile Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürü Cemal Esen de katıldılar.

22 Mart 2014 Cumartesi günü saat: 10.00’da verilen kahvaltıda konuşan Kaymakam Aydın, Metemspor kulübünün ilk yılında büyük başarı yakaladığını dile getirirken bu başarının istikrarlı bir şekilde olmasının önemine vurgu yaptı.

Ligin son maçını izleyen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın gün içinde ilçedeki programlarında en çok memnun kaldığı programın Metemspor ile Malatya Esenlik Belediyesi maçı olduğunu anımsatan Kaymakam Aydın, hızlı iniş çıkışlardansa istikrarın önemli olduğunu dile getirip şunları aktardı:

“Sporcularımızın görevi maç kazanmaktan ziyade kardeşlerine bırakacakları mirastır. Gayret gösterilir ancak sonuç ise bir noktadan sonra nasibe bağlıdır. Önemli olan hakkını vermektir. İstenilirse başarılı olunacağını gösterdiniz. Bundan sonra da başarılı olacağınıza inanıyorum. Zamanla takımımızın başarısı devam ederse inanıyorum ki Bingöl de ve hatta Bakanlık düzeyinde de destekler olacaktır. Sporcularımız, teknik heyetimiz çalıştı, başardılar. Bizim de bir vizyonumuz oldu. İlçede iki haftada bir metem maçının olması bizim için çok önemli bir yer aldı. Kulüp yöneticilerine, teknik heyete, sporcularımıza ve tüm destekçilerine teşekkür ederim.”

Kulüp sponsoru olan Binpınar Su yöneticilerinden Hüseyin Tütünen ise; takım yöneticileri, teknik heyet ve sporcuların gayretlerinin çok yüksek oranda olduğunu ve bunların yanında milli eğitim camiasının ve Gençlik Hizmetleri ve spor ilçe Müdürü Cemal Esen’in desteğinin olduğunu aktardı. Kaymakam Aydın ile Belediye Başkanı Çavuşoğlu’nun da takımı yalnız bırakmadığını kaydeden Tütünen, tüm emeği geçen ve desteklerini esirgemeyenlere teşekkür ederken, Metemspor’un ilçenin tanıtımına da büyük katkıda bulunduğunu ve başarılarından dolayı kendilerini tebrik ettiğini ifade ederken hiçbir başarının tesadüf olmadığına vurgu yaptı.

Maçlarda en büyük destekçilerinin seyirciler olduğunu ve Metemspor’dan önce çok sayıda maçlara katıldığını ancak Solhan seyircisi gibi seyircilere denk gelmediğini söyleyen pasör Faruk, seyircilerine desteklerinden ötürü teşekkür etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN