• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

HESAREK’TE YAMAÇ PARAŞÜTÜ KEYFİ

12 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
842 defa okundu.
HESAREK’TE YAMAÇ PARAŞÜTÜ KEYFİ

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Solhan Belediye Başkanlığı’nın desteği ile 8-12 yaş aralığındaki çocuklara kayak imkânı sunduktan sonra geçen hafta da Hesarek Kayak tesislerine götürülen çocuklar, yamaç paraşütü keyfi yaşadılar.

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Solhan Belediye Başkanlığı desteği ile çeşitli etkinlikler ile öğrencilere farklılıklar yaşatılmaya devam ediliyor.

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından açılan kurslar ile milli birlik ve beraberliğe dikkat çekilecek etkinlikler yanında sinema etkinliği ve gezi programları da düzenlenmeye devam ediyor. Önceki hafta Solhan Belediyesi desteği ile Hesarek Kayak tesislerine götürülen öğrenciler burada kayak yaparak güzel bir etkinliğe katılırken geçen hafta da Hesarek Kayak tesislerine götürülen öğrenciler yamaç paraşütü yapma imkanı elde ettiler.

Bingöl Hesarek Kayak Merkezi’ne götürülen öğrencilere eşlik eden Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nafiz Çapın, “Solhan Belediye Başkanlığımızın öncülüğünde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün faaliyet programları devam etmektedir. Hesarek Kayak Merkezimize her hafta bir kafile ile katılan öğrencilerimizin bu haftaki programına yamaç paraşütü damga vurdu. Yapılan yamaç paraşütü öğrencilerimizin taktirini topladı.” ifadelerini kullanırken; ‘Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda, şüheda fışkıracak toprağı sıksan şüheda… Canı, cananı bütün varımı alsındahüda, etmesin beni vatanımdan dünyada cüda’ diyerek vatanın ve bayrağın önemini vurgulayıp birlik ve beraberlik içinde olduktan sonra geleceğimiz olan çocuklarımıza nice güzel imkanların sunulacağını belirtti.

Çapın, yapılan etkinliklere destek veren Solhan Kaymakamlığı, Solhan Belediye Başkanlığı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN