• Dolar Alış / Satış: 12.079 / 12.1
  • Euro Alış / Satış: 13.597 / 13.622
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:05
  • Öğle: 12:16
  • İkindi: 14:50
  • Akşam: 17:06
  • Yatsı: 18:37

HDP ADAYLARI ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

12 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1389 defa okundu.
HDP ADAYLARI ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

Halkların Demokratik Partisi (HDP) 26. Dönem Bingöl milletvekili adayları; Hişyar Özsoy, Mahmut Demirel ve Hatice Kavran Solhan’da esnaf ziyaretlerinde bulunarak esnaf ve vatandaşlar ile sohbet ettiler.

 9 Ekim 2015 Cuma günü adaylarının Bingöl’de basına tanıtılmasından sonra yeniden ziyaret ve seçim çalışmalarına başlayan Halkların Demokratik Partisi (HDP) 26. Dönem Bingöl milletvekili adayları Hişyar Özsoy, Mahmut Demirel ve Hatice Kavran, Solhan’da esnaf ziyaretlerinde bulunarak esnaf ve vatandaşlar ile sohbet etti.

Solhan’da esnaf ziyaretinde bulunan ve vatandaşlar ile sohbet eden HDP Adayları adına ziyaret hakkında bilgi veren Demirel, 1 Kasım 2015 günü yapılacak olan seçimlerin başta Solhan ve Bingöl olmak üzere tüm ülke için hayırlı sonuçlar dileyen ve seçimlerde siyasi partilerin mücadele verip yarıştığını anımsatarak bu mücadelenin barış ve huzur içinde olmasını ve barış ile huzuru sağlamasını dilediğini kaydetti.

Kendilerinin barış ve huzur için mücadele edip bunu dilediklerini ve tüm siyasi partilerden de aynı duyarlılığı beklediklerini belirten Demirel, seçmenin kendileri için çok önemli olduğunu ve kıymetli halkına hizmet için yarıştıklarını aktardı.

Huzurun bozulmasına müsaade etmeyeceklerini aktaran Demirel, ilçede vatandaşlar ile yaptıkları sohbetlerde sorunların paylaşıldığını belirtirken özellikle elektrik sorunundan dolayı vatandaşın çok sitemkar ve tepkili olduklarını ifade etti.

Vatandaşların sorunlarını çözmek için gerekli girişimlerde bulunacaklarını belirten Demirel, Solhan’da ciddi bir genç nüfusun olduğunu ve genelinin de işsiz olmasının dikkat çektiğini aktarırken Solhan için bu anlamda ciddi çalışmaların olduklarını kaydetti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN