• Dolar Alış / Satış: 12.66 / 12.682
  • Euro Alış / Satış: 14.279 / 14.305
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:09
  • Öğle: 12:17
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:05
  • Yatsı: 18:37

Hazarşah’ta Aile Sağlığı Merkezi Yapılacak

29 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1381 defa okundu.
Hazarşah’ta Aile Sağlığı Merkezi Yapılacak

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapılacak olan ihalenin ilanında, Solhan İlçesi Hazarşah Köyü’nde 2 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi, 1 adet Eczane ile altyapı ve çevre düzenleme işinin yapılacağının yer aldığı öğrenildi.

 Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Solhan İlçesi Hazarşah Köyü’nde 2 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi, 1 adet Eczane ile altyapı ve çevre düzenleme işinin yapılacağı öğrenildi.

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapılacak ihale ilanının önümüzdeki hafta yayımlanacağı ve yapım işinin 4734 sayılı kamu ihale kurumunun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edileceği öğrenildi.

İhalenin 21 Ocak 2015 günü saat 11:00’da Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sokak No: 5 (Kanuni Soltan Süleyman Hastanesi Karşısı) 34307 Halkalı-Küçükçekmece/ İstanbul adresinde yapılacağı kaydedildi.

İşin niteliği türü ve miktarının: Prefabrik 1 Adet 2 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi,  1 Adet Eczane ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işi olduğu ve iş ile ilgili ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabileceği aktarıldı.

Sözleşme imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacağı belirtilen ilan metninde yapım işi süresinin ise yer tesliminde itibaren 200 takvim günü olduğu belirtildi.

Konu ile ilgili Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu, Hazarşah’ta Aile Sağlığı Merkezi yapılması için Kalkınma Bakanı Dr. Cevdet Yılmaz’ın emeklerinin çok olduğunu ve bundan dolayı Kalkınma Bakanı Dr. Cevdet Yılmaz ve AK Parti Bingöl Milletvekili Prof. Dr. Eşref Taş ile AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Coşkun’a teşekkür ettiklerini ifade etti.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN