• Dolar Alış / Satış: 8.414 / 8.429
  • Euro Alış / Satış: 10.008 / 10.026
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:12
  • Öğle: 12:35
  • İkindi: 16:27
  • Akşam: 19:37
  • Yatsı: 21:19

HASTANEDE GELENEKSEL İFTAR

27 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1032 defa okundu.
HASTANEDE GELENEKSEL İFTAR

Solhan Devlet Hastanesi idaresi tarafından hastanede çalışan personellere yönelik bir iftar programı düzenledi. Düzenlenen İftar programına kurum dışından davetlilerde katıldı. Solhan Devlet Hastanesi idaresi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı, bu yıl da düzenlendi.

Solhan Devlet Hastanesi idaresi tarafından hastanede çalışan personellere yönelik düzenlenen iftar programına; Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mehmet Güler, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Solhan Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Değiş ve Adliyede görev yapan hakim ve savcılar, Bingöl Kamu Hastaneleri Biriliği Genel Sekreteri Dr. Şahabettin Özçelik, Bingöl Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hasan Bayındır, Bingöl Kamu Hastaneleri Biriliği İdari İşler Başkanı Nedim Hant, İl Genel Meclisi Üyeleri; M. Selim Değer, Tayyip Kaya, Abdurrahim Sayılı, Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, Bazı kurum amirleri ve Solhan Devlet Hastanesi Personelleri ile aileleri katıldı.

Solhan Devlet Hastanesi ile Türk Kızılayı Solhan Şubesi tarafından 2016 yılında yapılan protokol gereği hastanede doğum yapan annelere sevgi bohçası hediye ediliyor. Bu kapsamda Solhan Devlet Hastanesi’nde doğum yapan annelere sevgi bohçası da davete katılan Kaymakam Okumuş ile Başkan Yıldız tarafından ailelere verildi. Ailelere sevgi bohçası verildiğinde Türk Kızılayı Solhan Şubesi Başkanı Eşref Canlı da hazır bulundu.

Hastanede Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı bulunmadığından Solhan Devlet Hastanesi’nde doğum oranının düştüğü ifade edildi.

İftar programının akabinde davetlilere hastane bahçesinde bulunan kamelyada çay ikramı yapıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN