• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:55
  • Öğle: 12:23
  • İkindi: 15:52
  • Akşam: 18:30
  • Yatsı: 19:57

HANE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

14 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
774 defa okundu.
HANE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Köylerde bulunan mağdur ve muhtaç aileleri ziyaret eden Kaymakam Okumuş, aileler ile görüşerek sıkıntıları dinleyip çözüm üretme çalışmaları sonrasında ilçe merkezinde de ziyaretlerine devam etti. Kaymakam Okumuş’a merkez mahalle ziyaretlerinde Başkan Yıldız da eşlik etti.

Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, ilçedeki dar gelirli aileleri ziyaret etmeye devam ediyor. Solhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından engelli, kimsesiz, yaşlı, dul ve yardıma muhtaç yetimlere yapılan yardımlar devam ederken Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş da ev ev, kapı kapı gezerek ailelerin sıkıntılarını paylaşıp çözümler üretmeye gayret ediyor. Hane ziyaretlerinde, dar gelirli, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların evlerine giderek yerinde incelemelerde bulunan Okumuş, ilçeye bağlı köyler ve Arakonak Beldesi ziyaretlerinden sonra İlçe Merkezi’nde de hane ziyaretlerine devam ediyor. Solhan Yenimahalle, Yeşilova Mahallesi ve Boğlan Mahallesi’nde hane ziyaretlerinde bulunan Kaymakam Okumuş’a Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız da eşlik etti.

Arakonak Beldesi, İlçeye Bağlı Köyler ve Merkez’de de 3 mahallede hane ziyaretlerinde bulunduklarını ve Pazartesi günü ise Halime Pınar Mahallesi’nde ziyaretlerde bulunup bu programı Ramazan öncesi tamamlayacaklarını belirten Okumuş, şu ifadeleri kullandı: “Vatandaşlarımıza sosyal devlet anlayışı kapsamında zaten devletimiz vatandaşımızın birçok ihtiyacını karşılıyor. Bizler de gönül almaya, dua alamaya vatandaşımızın halini/harıtını sormak için ziyaretlerde bulunup misafir oluyoruz. Vatandaşımızdan da hüsnü kabul görüyoruz. Bu kapsamda ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN