• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

HALK TOPLANTISI YAPILDI

21 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
796 defa okundu.
HALK TOPLANTISI YAPILDI

Boğlan Mahallesi’nde yapılan halk toplantısında konuşan ve “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının ayağına gitmek bizim için bir şereftir” diyen Okumuş, “Solhan Kaymakamlığı ve Solhan Belediye Başkanlığı olarak yaptığımız her hizmette insan odaklı çalışarak, vatandaşlarımızın sorunlarını gidermeye çalışıyoruz.” dedi.

İçişleri Bakanlığımızın talimatları gereğince her ay düzenli olarak yapılması gereken “Halk Toplantısı”nın ikincisi SolhanBoğlan Mahallesinde yapıldı.

Solhan Kaymakamlığınca her ay düzenli olarak yapılması planlanan ve ikincisi 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 16:00’daBoğlan Mahallesi Boğlan Camii Taziye Yerinde gerçekleştirilen halk toplantısına Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Gökhan Erer, İlçe Emniyet Müdürü V. Vehbi Sarıkaya, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Selim Kaya, ilgili kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Yapılan halk toplantısında konuşan ve “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının ayağına gitmek bizim için bir şereftir” diyen Kaymakam Fatih Okumuş,“Solhan Kaymakamlığı ve Solhan Belediye Başkanlığı olarakyaptığımız her hizmette insan odaklı çalışarak, vatandaşlarımızın sorunlarını gidermeye çalışıyoruz. Vatandaşlara daha iyi bir hizmet verme noktasında ilçemizdeki tüm kurumlara büyük görev düştüğü, Vatandaşımızın; zaman kaybına, bezginliğine, gereksiz masrafına ve zaman zaman yönetime olan güven duygusunun sarsılmasına neden olan, çağdaş hizmet standartlarının gerisinde kalan, ürettiği hizmeti sunarken vatandaşın ihtiyacı yerine kendi hiyerarşik mantığını ve ihtiyaçlarını esas alan “Bürokratik Yönetim Kültürü” ve analayışını terk ederek, bunun yerine “Vatandaş Odaklı Kamu Hizmeti Kültürü” ve anlayışını yerleştirmeyi amaçlıyoruz. Bu tür toplantıların amacı; vatandaşlarımızın sorunlarının ve taleplerinin yerinde incelenmesi, bizzat vatandaşlarla görüşülerek tespit edilmesi ve vatandaşlarımızın talep ve sorunlarının kurumlarımıza iletilerek çözülmesi için takibinin yapılmasıdır.”

Toplantıya katılan vatandaşlar ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirip, Devletin kapısının kendilerine sürekli açık olmasından dolayı teşekkür ettiler.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN