• Dolar Alış / Satış: 15.789 / 15.817
  • Euro Alış / Satış: 16.563 / 16.593
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

GENÇLER VOLEYBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR

14 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1944 defa okundu.
GENÇLER VOLEYBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR

Okul sporları 2017-2018 voleybol genç erkekler turnuvası başladı. Bingöl’de toplam 5 okulun katıldığı turnuvaya Solhan’dan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi okullarının katıldığı turnuvanın Salı günü sona ereceği öğrenildi.

Okul sporları kapsamında Bingöl’de farklı dallarda yarışmalar yapıldı. 2017-2018 eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri kapsamında voleybol genç erkekler turnuvası 9 Mayıs 2018 Çarşamba günü başladı. Solhan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Saray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi karşılaşması ile başlayan turnuvaya Bingöl merkezden üç ve Solhan’dan ise 2 olmak üzere toplam 5 okul katıldı.

Okul sporları kapsamında yapılan genç erkekler voleybol turnuvasına; Solhan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi, İMKB Bingöl Anadolu Lisesi, Saray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesi katıldılar.

Turnuvada Saray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni 3-2 ve İMKB Bingöl Anadolu Lisesi’ni 3-2 mağlup eden Solhan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesi karşılaşmasını ise 3-0 hükmen kazanırken Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi’nde 3-0 mağlup olarak 7 puan topladı.

Bingöl Karşıyaka Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmalardan Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi ile Solhan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi karşılaşması iki Solhan takımının olmasından dolayı Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Salonu’nda oynandı.

Solhan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin karşılaşmaları tamamlanırken Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi, TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesi ve Solhan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile yaptığı karşılaşmalarda 3’er puan alarak 6 puan ile turnuvaya devam ediyor. 9 Mayıs 2018 Çarşamba günü başlayan turnuvanın 15 Mayıs Salı günü sona ereceği ve Bingöl şampiyonunun belirleneceği öğrenil

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN