• Dolar Alış / Satış: 15.789 / 15.817
  • Euro Alış / Satış: 16.563 / 16.593
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

GENÇ VOLEYBOLCULAR DENEYİM KAZANDI

26 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
988 defa okundu.
GENÇ VOLEYBOLCULAR DENEYİM KAZANDI

Solhan Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Genç Erkekler Voleybol takımı, Muş ilinde düzenlenen Gençler B kategorisi voleybol müsabakalarında Bingöl’ü temsil etti. İlk kez katıldıkları müsabakalarda gruptan çıkamayan Genç voleybolcular, deneyim kazandı.

Voleybol denilince Bingöl’de ve bölgede adını sıkça duyuran Solhan, Bingöl’ü bu kez genç erkekler ile temsil etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu 1’inci ligde mücadele eden Solhanspor’un yanı sıra Solhan Yatılı Bölge Okulu küçük erkekler kategorisinde il birincisi ve Yıldız Erkekler kategorisinde ise bölgede düzenlenen yarışmalarda gurup birincisi olurken bu hafta Muş’ta düzenlenen genç erkekler voleybol müsabakalarında Solhan’ı Solhan Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi temsil etti.

İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından Solhan Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesinde açılan voleybol kursunda hazırlanan öğrenciler, Bingöl’ü temsilen Muş ilinde düzenlenen müsabakalara katıldılar.

Muş’ta düzenlenen müsabakalarda gruplarda çıkamayan öğrenciler, 2 aylık bir hazırlık sürecinden sonra katıldıkları müsabakalarda deneyim kazandılar.

Solhan Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Okulumuz Solhan AİHL voleybol takımı kısa bir idman sürecinin ardından Bingöl´ü temsilen Muş ilinde katıldığı yarışmalarda gruplardan çıkamadı. Müdür Yardımcımız Murat Gül ve okul takımı çalıştırıcısı Muharrem Gül´ün büyük bir özveri ile gecesini gündüzüne katarak okulumuz spor salonunda çalıştırdığı takımımız önümüzdeki yıllarda daha iyi sonuçlar alacağından hiç şüphemiz yok. 2 aylık süre zarfında müsabakalara hazırlanan takımımız ilk defa bölgesel bir organizasyona katıldı. Akıttığınız alın terinize ve spor için ayırdığınız zamana okulumuzu, Bingölümüzü temsil ettiğiniz için teşekkürler İmam Hatipliler!”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN