• Dolar Alış / Satış: 15.789 / 15.817
  • Euro Alış / Satış: 16.563 / 16.593
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

GENÇ ATLETLER BİNGÖL’Ü TEMSİL ETTİ

19 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
840 defa okundu.
GENÇ ATLETLER BİNGÖL’Ü TEMSİL ETTİ

Solhan’ın kız ve erkek atletleri Bingöl’ü temsilen Şanlıurfa’da düzenlenen atletizm yarışmalarına katıldılar. Yarışlara kız ve erkekler kategorisinde Bingöl’ü temsil eden Solhanlı genç kızlar; gurup 4’üncüsü, genç erkekler ise grup 5’incisi oldular.

Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Bingöl’ü temsilen Şanlıurfa’daki grup yarışmalarına katıldılar.

Bingöl’de okul sporları kapsamında Kasım 2017’de yapılan atletizm yarışmalarında İl birincisi olan Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kızlar takımı ile İl birincisi olan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi genç erkekler takımı Şanlıurfa’da düzenlenen grup yarışmalarına katıldılar.

17 Şubat 2018 Cumartesi günü Şanlıurfa ilinde düzenlenen yarışmalara Bingöl’ü temsilen katılan Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kızlar takımı, yarışta grup dördüncüsü olarak madalya alırken genç erkekler kategorisinde yarışlara katılan Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri grup 5’incisi oldular.

Bölgede Bingöl’ü temsil eden ve 4’üncülük madalyası alan sporcu öğrencileri tebrik eden Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ayhan Türel; “Okul sporlarında Genç Kızlar kategorisinde il Birincisi olan okulumuz Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 17 Şubat 2018 tarihinde Şanlıurfa’da yapılan Bölge yarışmalarında 4. oldu. Okulumuzun Müdür Yardımcısı ve Beden Eğitimi öğretmeni Muharrem Gül ve Antrenör Ümit Bey ile öğrencilerimize teşekkür ederim.”

Haber: Abdulhamit Bildik

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN