• Dolar Alış / Satış: 9.199 / 9.216
  • Euro Alış / Satış: 10.679 / 10.698
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:21
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:21
  • Akşam: 17:47
  • Yatsı: 19:13

GELİN ARABASI GÜNDEM OLDU

8 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3204 defa okundu.
GELİN ARABASI GÜNDEM OLDU

6 yıldır tamamlanamayan Bingöl Devlet Hastanesi inşaatıyla ilgili eleştiriler giderek artıyor. Son günlerde eleştiriler arttığı gibi göndermeler de farklı alanlarda yapılmaya devam ediyor. Solhan’da bir gelin arabasının önüne yazılan “Aşkımız Bingöl Devlet Hastanesi Gibi Olmalı” yazısı, kısa sürede sosyal medyada ilgi odağı oldu.

6 yıldır tamamlanamayan Bingöl Devlet Hastanesi yeni hizmet binasıyla ilgili kamuoyunun son günlerde yeniden dillendirdiği eleştiriler yerel basın kuruluşlarının yanı sıra sosyal medyada da gündemin ana başlıkların biri.

Yerel basına yansıyan eleştirel beyanatlar arttığı gibi, sosyal medyada da gerek yüklenici firmaya, gerekse siyasi ve bürokratlara yönelik eleştirilerin her geçen gün daha da sertleştirdiği görülüyor.

Hastanenin yıllardır tamamlanamamasını eleştiren sosyal medya kullanıcıları köprüler, tüneller ve başka illerdeki hastaneleri örnek gösterirken, siyasilere yönelik de “acizlik” eleştirisinde bulunuyor.

GELİN ARABASINDA HASTANE GÖNDERMESİ!

Hastane inşaatının uzun sürmesi ile artık bitmeyeceği yönündeki ironi söylemler zamanla paylaşım sözleri oldu. “Aşk dediğin Bingöl Devlet Hastanesi gibi olmalı. Başlayacak ama bitmeyecek” sözü kısa sürede sosyal medya kullanıcıları tarafından benimsendi.

Uzun süren hastane inşaatı döneminde Türkiye’de 2 Cumhurbaşkanı ve 3 Başbakan’ın değiştiği söylemleri ile de tepkiler devam ederken geçtiğimiz hafta Solhan’da çekilen bir fotoğraf kısa sürede sosyal medyada ilgi odağı oldu.

30 Ağustos 2016 Salı günü Solhan Hayalim Düğün Sarayı’nda yapılan düğün ile hayatlarını birleştiren Medine & Mahfuz Uçkaç çifti düğününde hazırlanan gelin arabasının önüne yazılan “Aşkımız Bingöl Devlet Hastanesi Gibi Olmalı” yazısı, kısa sürede sosyal medyada ilgi odağı oldu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN