• Dolar Alış / Satış: 8.287 / 8.302
  • Euro Alış / Satış: 10.073 / 10.091
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:59
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:18
  • Akşam: 19:31
  • Yatsı: 21:14

GELENEKSEL YILSONU SERGİSİ AÇILDI

1 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
948 defa okundu.
GELENEKSEL YILSONU SERGİSİ AÇILDI

Solhan İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce; okullar ve mahallelerde yıl boyunca açılan kurs merkezlerinde kursiyerler tarafından el emeği göz nuruyla hazırlanan ürünler geleneksel yılsonu sergisiyle sergilendi.

 Solhan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan kurslarda eğitim gören kursiyerler, emeklerini sergiledi.

Solhan İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılsonu sergisi bu yıl da Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Salonu’nda açıldı. İki gün süren serginin açılışı 26 Mayıs 2015 Salı günü Solhan Kaymakamı Şeref Aydın, Solhan Belediye başkanı Abdulhakim Yıldız, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş, şube müdürleri, kurum amirleri ve halkın katılımıyla gerçekleşti.

Solhan Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan kurslara katılım sağlayan kursiyerlerin bir yıl boyunca ürettikleri eserler, düzenlenen yılsonu sergisinde beğeniye sunuldu. İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında açtığı kurslarda yapılan el emeği göz nuru ürünler göz kamaştırdı. Solhan Halk Eğitim Merkezi açtığı kurslar ile hem vatandaşlarımıza meslek edindirmeyi hem de ev ve ülke ekonomisine katkıda bulundurmayı amaçlandığı belirtildi.

Solan İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün 2014-2015 eğitim-öğretim yılında açtığı kurslarda yapılan el emeği göz nuru ürünler sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Salonu’nda açılan sergi hakkında bilgi veren Solhan Halk Eğitim Merkezi Müdürü İhsan Sönmez, Bayan ve erkeklerin katılımı ile açtıkları kurslarda Halk Eğitim Merkezi olarak 7’den 77’ye herkese hizmet ettiklerini ifade etti.

Halk Eğitim Merkezimiz açtığı kurslar ile vatandaşlarımıza meslek edindirmeyi, ev ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edindiğini belirten Sönmez, açtıkları kurslar hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN