• Dolar Alış / Satış: 9.267 / 9.283
  • Euro Alış / Satış: 10.738 / 10.757
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:23
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:19
  • Akşam: 17:44
  • Yatsı: 19:10

Fiziki Yapı Sorunu Öne Çıktı!

22 Ocak 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1350 defa okundu.
Fiziki Yapı Sorunu Öne Çıktı!

Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, verdiği akşam yemeğinde velilerle bir araya geldi. Toplantıda konuşan Kaymakam Aydın, ilk etapta okulun daha büyük ve tam donanımlı bir eğitim öğretim hizmeti vereceği bir binaya kavuşması gerektiğini söyledi.

 Bingöl’ün Solhan İlçesi’nde Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, verdiği akşam yemeğinde öğrenci velileri ile Solhan Konak Otel`de bir toplantı yaptı.

İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş, Şube Müdürleri, okul idaresi ve çalışanları ile Okul Aile Birliği yönetim kurulu başkan ve üyelerinin katıldığı yemekli toplantı, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

Yemekte konuşan Kaymakam Aydın, akademik düzeyde ilçeyi ve ili temsil eden Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi’nin, bu başarılarının artırarak, sosyal ve kültürel anlamda da başarılar kaydedip, ileriki yıllarda bölgenin eğitim ve öğretim bakımından cazibe merkezi haline dönüşmesini beklediğini söyledi.

Gelecek yıl okulun 200 öğrencili pansiyonunun da hizmete girmesiyle, başarılarının daha da artacağını belirten Aydın, ilk etapta okulun daha büyük ve tam donanımlı bir eğitim öğretim hizmeti vereceği bir binaya kavuşması gerektiğini söyledi.

Daha sonra söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş, Okul Aile Birliği ve idaresine teşekkür ederek, tüm çalışmalarında yanında olduğunu ve yapılacak bütün etkinliklerinin de yine her zamanki gibi destekleneceğini belitti ve deneme sınavlarında dereceye giren öğrencilerin ödüllendirileceğini söyledi.

Son olarak Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akça yaptığı kısa konuşmada, yemeğe katılan Kaymakam Aydın’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü ile şube müdürlerine, okul idaresine, öğretmenlere, okul çalışanlarına ve velilere teşekkür ederek toplantının hayırlara vesile olmasını diledi. 

 

 Bingöl Online

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN