• Dolar Alış / Satış: 15.564 / 15.592
  • Euro Alış / Satış: 16.217 / 16.246
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

FİKR-İ ASIM’DAN SOLHAN’A ZİYARET

10 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
842 defa okundu.
FİKR-İ ASIM’DAN SOLHAN’A ZİYARET

Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Hareketi Derneği’nin Solhan ziyaretinde derneğin kuruluş amacı ve çalışmalar hakkında vatandaşlar bilgilendirilirken Cumhurbaşkanlığı Hükümeti Sistemi ve Anayasa değişikliği “Evet” kampanyası için Bingöl ve ilçelerinde yapılan çalışmalar anlatıldı.

Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Hareketi Derneği’nin Cumhurbaşkanlığı Hükümeti Sistemi ve Anayasa değişikliği “Evet” kampanyası için Bingöl ve ilçelerinde yürüttükleri çalışmalar kapsamında Solhan’ı ziyaret edip, dernek kuruluşu ve ‘Evet’ kampanyası hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

Solhan ziyaretini gerçekleştiren Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Hareketi Derneği Bingöl İl Başkanı SadrettinDinler’e Genç ve Solhan ilçe başkanları ve dernek yöneticileri eşlik etti.

Vatandaşlar ile bir araya gelen Dinler; “17 ay önce Genel Başkanımız Sayın Hasan Türksel ve 80 kişilik üst yönetimin yola çıkmasıyla kurulan “Fikr-i Asım Diriliş Hareketi” Derneğimiz her geçen gün büyümüş ve kocaman bir aile olmuştur. Bugüne kadar bu ailede yer alan tüm başkanlarımız gönüllülük esasıyla çalışmıştır. Zira gece gündüz demeden Vatanımız, Bayrağımız ve Devletimiz için çalışmaktayız. Derneğimiz, Ülkemizin doğusundan batısına tüm ülke, il ve ilçe başkanlarımızla teşkilatlanarak üç milyona yakın üye sayısına ulaşmış; 73 İl, 300 İlçe ve 28 Ülkede var olan bir Sivil Toplum Kuruluşudur. Bugün; başta Filistin olmak üzere, İsveç, Amerika, İngiltere, Çin, Azerbaycan, Almanya, Belçika ve Makedonya gibi Ülkelerde, teşkilatımız mevcuttur ve çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Görev almış tüm başkanlar olarak atandığımız günden itibaren bizler kendimizi kibirden arınmış, gururumuzu ise hiçe sayarak, sadece duruşumuz ve onurumuzla halkımızın ve Ümmetin birer hizmetkârı olarak görmekteyiz. Sayın Genel Başkanımızın da her konuşmasında söyledikleri gibi Hasbünallah “Allah bize yeter” diyerek çıktığımız bu kutsal yolda, din, dil, renk, mezhep, siyasi görüş ayırmaksızın, birleştirici olup ötekileştirmeden ümmet bilincini oluşturmak ve yaşatmak gayesi içerisindeyiz. Ülke menfaatinin her zaman şahsi menfaatlerimizin önünde olması gerektiği inancıyla hareket ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz İnşaallah. Derneğimiz de bugüne kadar atanan tüm başkanlarımız titizlikle seçilmiş vatan sevdalılarıdır. Bugünden sonra da aynı olacaktır İnşaallah. Rabbime hamdolsun ki, bugüne kadar içimizden bir tek kişi bile FETÖ’cü çıkmadı. Bu da Derneğimizin ayrı bir gururudur. 16 Nisan 2017 Tarihinde yapılacak Referandum (Halk oylaması) Cumhurbaşkanlığı Hükümeti Sistemi Anayasa değişikliği “EVET” kampanyası için Bingöl ilimiz ile 7 ilçemizde özellikle Solhan ilçemizde çalışmalarımızı yoğun bir şekilde devam etmekteyiz. Saygıdeğer hemşehrilerimizden inşallah rekor bir oy oranı bekliyoruz. Tüm vatandaşlarımıza şükranlarımızı ve saygılarımızı iletiyoruz.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN