• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

‘EVET’ İÇİN KAPI KAPI DOLAŞTILAR

17 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
865 defa okundu.
‘EVET’ İÇİN KAPI KAPI DOLAŞTILAR

Referandum çalışmaları kapsamında Bingöl’de ziyaretlerde bulunan Kalkınma Bakan Yardımcısı Av. Yusuf Coşkun, Solhan İlçesi ile bağlı köylerde halk buluşmalarını sürdürdü. Coşkun’un yanı sıra eski milletvekilleri, belediye başkanları ve AK Partinin çeşitli organlarında görev alanlar da çalışmalara katıldılar.

Ak Parti Bingöl eski milletvekilleri ve partinin çeşitli organlarında görev yapanlar referandum çalışmaları kapsamında Solhan’da ziyaretlerde bulunup ‘Evet’ çalışmalarını sürdürdüler.

Referandum çalışmaları kapsamında Solhan’a gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Dr. Cevdet Yılmaz, Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, Ak Parti İl Başkanı Av. Yılmaz Seven, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 23. Dönem Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek, 24.Dönem Ak Parti Bingöl Milletvekili Prof. Dr. Eşref Taş ve 24.Dönem AK Parti Bingöl Milletvekili Adayı Şahin Bingöl Solhan’da İlçe teşkilatı ziyaretinde bulunup vatandaşlar ile bir araya geldiler.

Çalışmalar kapsamında Kalkınma Bakan Yardımcısı Av. Yusuf Coşkun, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ve Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu ile Ak Parti teşkilatı mensupları, il genel meclisi üyeleri ve belediye meclis üyeleri de gerek Solhan ilçe merkezinde ve gerekse köylere giderek yaptıkları ziyaretlerde vatandaşlar ile bir araya geldiler. Bu kapsamda Solhan Belediyesi eski Başkanı Niyazi Çavuşoğlu, Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner ve belde teşkilatı da ziyaretlerde bulundular.

“AK PARTİ DÖNEMİNDE HİZMET ULAŞMAYAN NOKTA KALMADI”

Referandum kapsamında çalışmalarını sürdüren ve gittiği her yerde halk oylamasını kapsamlı bir şekilde anlatan Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve 18 maddelik anayasa değişikliğiyle ilgili vatandaşları bilgilendirirken Cumhurbaşkanının TBMM’ye kanun sunma yetkisinin bütçe kanunuyla sınırlandırıldığını ifade etti.

AK Parti döneminde hizmet ulaşmayan noktanın kalmadığını, halkın yaşam koşullarının iyileştirildiğini, uzun yıllar sonra geleceği hayal edilen hizmetlerin kısa sürede hayata geçtiğini anlatan Coşkun, “Milletimiz, hizmet noktasında gerçek adresin AK Parti olduğunu biliyor. Bugün gelinen noktada, mevcut sistem ihtiyaçlara cevap vermiyor, bürokratik hantallık hizmet akışını ve gelişimi ciddi oranda yavaşlatıyor. Tam da bu noktada, ülkemizin refah seviyesini arttırmak, var olan enerjisini daha hızlı ve etkin kullanmak adına 16 Nisan’da bir referandum gerçekleştireceğiz. Bu sistem, kişilere endeksli değildir. Bu, yarınlarımız için, ülkemizin daha güçlü adımlarla ilerleyebilmesi için elzemdir. Aleyhteki propagandalarla insanlarımızın kafası bulandırılıyor, aydınlık yarınlara dair hedefler saptırılıyor, ‘tek adam’ yalanı üzerinden bu önemli referandum süreci baltalanmak isteniyor. Fakat görüyor ve inanıyoruz ki, halkımız sandığa gidip ‘evet’ oyu kullanarak ülkemizi hedef alan tüm şer odaklarına en güçlü cevabı verecektir. Malumunuz yaşadığımız olayları görüyor duyuyorsunuz. Ülkemizin büyümesini, gelişmesini engellemek isteyenler bu tür olaylarla algı yaratmaya çalışıyorlar. Aziz milletimiz nasıl ki, 15 Temmuz’da iradesine sahip çıktı bu yaşananlara en güzel cevabı verecektir.” diye konuştu.

Coşkun ve beraberindekiler, ziyaretler sırasında katıldığı programlara büyük ilgi göstererek misafirperverliğini esirgemeyen köy muhtarlarına ve köylülere teşekkür ettiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN