• Dolar Alış / Satış: 9.481 / 9.498
  • Euro Alış / Satış: 10.998 / 11.018
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:32
  • Öğle: 12:13
  • İkindi: 15:10
  • Akşam: 17:32
  • Yatsı: 18:59

Eser; “Adalet Anlayışı Ön Plandadır”

7 Şubat 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1299 defa okundu.
Eser; “Adalet Anlayışı Ön Plandadır”

Solhanın Sesi’ni ziyaret eden Eser, 2014 yerel seçimlerinin kaybedeni olmayan ama kazananın Solhan olması temennisinde bulundu.

 Hür Dava Partisi Solhan Belediye Başkan Adayı Vahit Eser ve beraberindeki Hüda Par İlçe Teşkilatı Başkan ve üyeleri Solhanın Sesi’ni ziyaret ettiler.

 

Solhan’ın internet gazetesi www.solhaninsesi.com imtiyaz sahibi Abdulgafur Bildik’i ziyaret eden Hür Dava Partisi Solhan Belediye Başkan Adayı Vahit Eser ve beraberindeki Hüda Par Heyeti, Solhan’ın internet gazetesi www.solhaninsesi.com ‘un hayırlı olmasını dilediler.

 

17 Bin Solhanlının duasını almak istediklerini dile getiren Eser, memlekette siyasetin yıllardır yapıldığını ancak siyasetin yalancı ve yolsuzluk yapanların işi olduğunun öne sürülüp temiz insanların siyasetten uzak tutulduğunu söyledi.

 

İnşaallah halkla ilişkiler yönüne ve siyasete bir seviye kazandıracaklarını söyleyen Eser; “Parti olarak belediyecilikte Solhan’ın altın çağı olacak.  Bunu hedef olarak görüyoruz. Halkla iletişim ve hizmet noktasında altın çağ olacak. Ziyaretlerimizde halkımızın teveccühünü görüyoruz. Bu noktada halkımıza teşekkür ediyoruz. En yüksek oranda oy alacağımıza inanıyoruz. Bir kesimin değil her kesimin belediyesi olacağız. Adalet anlayışı ön plandadır. Dürüst siyaset, gerçek adalet sloganı ile seçim kampanyamızı yürütüyoruz. Sorunları erteleyen değil, çözüm üreten bir anlayışla hareket ediyoruz. Bu seçim sürecinin Solhanımıza, Halkımıza ve diğer aday kardeşlerimize hayırlı olmasını diliyoruz.” Şeklinde konuştu.

 

Solhan’ın internet gazetesi www.solhaninsesi.com imtiyaz sahibi Abdulgafur Bildik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken adaylığın hayırlı olmasını dileyip yolunda başarılı olmaları temennisinde bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN