• Dolar Alış / Satış: 16.267 / 16.296
  • Euro Alış / Satış: 17.366 / 17.397
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:51
  • Öğle: 12:26
  • İkindi: 16:21
  • Akşam: 19:40
  • Yatsı: 21:28

ERBAKAN VAKFI’NDAN SOLHANIN SESİ’NE ZİYARET

5 Haziran 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
986 defa okundu.
ERBAKAN VAKFI’NDAN SOLHANIN SESİ’NE ZİYARET

Merhum başbakanlarımızdan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vasiyeti ile kurulan ve genel başkanlığını Dr. Fatih Erbakan’ın yürüttüğü Erbakan Vakfı’nın Bingöl il başkanı ile Solhan ilçe Başkanı, Solhanın Sesi Gazetesini ziyaret ettiler.

Erbakan Vakfı Bingöl İl Başkanı İsmail Yeter, Yönetim Kurulu üyesi Selahattin Turhan ve Solhan İlçe Başkanı Cevdet Gengörü, Solhanın Sesi Gazetesi’ne nezaket ziyaretinde bulundular.

Yapılan ziyarette Erbakan Vakfı hakkında bilgi veren il Başkanı Yeter, şu ifadeleri kullandı: “Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vasiyeti ile kurulan ve genel başkanlığını Dr. Fatih Erbakan’ın yürüttüğü vakfın Bingöl il temsilciliğini 2017 Ocak ayında alarak çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Amacımız; toplum refahını sağlamada milli görüş ilkelerine uygun; Hayatını, milletine ve tüm insanlığın kurtuluşuna adamış saygı değer hocamız Sayın Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın mücadele ve fikirlerini yeni nesillere ve topluma doğru bir şekilde aktarmaktır. Bilindiği üzere son dönemlerde oluşan olaylardan dolayı Erbakan hocamızın ve fikirlerinin toplum için ne derece kıymetli olduğu bir kez daha anlaşılmıştır. Biz de bu fikirleri yeni nesillere aktarmak ve milli görüşün toplum refahında ne derece kıymetli olduğunu anlatmak için bu vakfın Bingöl temsilciliğini alarak bu kutsal davaya hizmet etmek ve hocamızın davasına sahip çıkıp yeni nesillere aktarmayı kendimize görev edindik. Bingöl ili merkez yönetimi, genç ilçe yönetimiz ile beraber yaptığımız çalışmalarda halkın desteği ve dualarıyla karşılaşıyoruz Solhan ilçemizde temsilci olarak Sayın Cevdet Gengörü kardeşimizi atadık. Bu kardeşimizin de çalışmalarını sürdürürken milli görüşün eski kalesi olan Solhanlı kardeşlerimizin desteklerini esirgemeyeceğine cani gönülden inanıyoruz. Önümüzdeki zamanlarda ‘Gençlerde Ahlak ve Maneviyat’ adında konferanslar verme hedefimiz olmakla beraber ilköğretim öğrencilerine yönelik ‘Peygamberimizi Öğreniyoruz’ eğitimi ve eğitim sonunda ödüllü deneme sınavı yapma hedefimiz vardır. Değerli Solhanlı hemşerilerimizin her zaman yanımızda olmasını arzu ediyor yapacağımız, çalışmalarda desteklerini eksik etmemelerini diliyoruz.”

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN