• Dolar Alış / Satış: 8.824 / 8.84
  • Euro Alış / Satış: 10.353 / 10.371
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

EMNİYET TEŞKİLATINA ZİYARET

17 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1351 defa okundu.
EMNİYET TEŞKİLATINA ZİYARET

Halkın can ve mal güvenliğini sağlamanın yanında, genel asayişi ve kanun hâkimiyetini sağlama gibi görevler üstlenen Türk Polis Teşkilatı kuruluşunun 172’nci yılı münasebetiyle İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden Kaymakam Okumuş, polislerin gününü kutladı.

Polis Teşkilatının kuruluşunun 172’nci Yıldönümü nedeni ile kutlanan Polis Haftası dolayısıyla Solhan İlçe Emniyet Müdürü Hasan Soydaş ile beraberindeki polis memurları Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş’u makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakamı Fatih Okumuş, Halkın huzuru, devletimizin bütünlüğü için cefakârca hizmet eden emniyet teşkilatımızın 172’nci kuruluş yıldönümü haftasını kutlayıp, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polisleri rahmetle andığını ve tüm polislere aileleriyle birlikte sağlık, huzur ve başarı dolu bir ömür dilediğini ifade etti.

Halkın can ve mal güvenliğini sağlamanın yanında, genel asayişi ve kanun hâkimiyetini sağlama gibi görevler üstlenen Türk Polis Teşkilatı kuruluşunun 172’nci yılı münasebetiyle İlçe Emniyet Müdürü Soydaş ve beraberindekilerin Solhan Kaymakamı ziyaretinden sonra emniyet müdürlüğüne de bazı ziyaretler yapıldı.

Solhan Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Can Küçükkaraca ile Solhan Adliyesi’nde görevli hâkim ve savcılar, Solhan İlçe Emniyet Müdürü Hasan Soydaş’ı makamında ziyaret edip, Türk Polis Teşkilatı kuruluşunun 172’nci yıl dönümü vesilesiyle polislerin gününü kutladılar.

Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu ve beraberindeki teşkilat mensupları ile ilçe emniyetini ziyaret edip polislerin gününü kutladılar.

Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş da kendisini ziyaret eden emniyet teşkilatını ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdürü Hasan Soydaş’ı ziyaret eden Kaymakam Okumuş, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki birimleri ziyaret edip polislerin gününü kutladıktan sonra Şehit Recep Battal Polis Karakolu ile Trafik Denetleme Bölge İstasyonu’nu ve ilçede görev yapan Özel Harekât Polislerini ziyaret edip günlerini kutladı.

Ziyarette bulunanlara teşekkür eden ve memnuniyetini dile getiren İlçe Emniyet Müdürü Soydaş, ilçede yürüttükleri çalışmalar hakkında da misafirleri bilgilendirdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN