• Dolar Alış / Satış: 8.385 / 8.4
  • Euro Alış / Satış: 9.968 / 9.986
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:13
  • Öğle: 12:35
  • İkindi: 16:27
  • Akşam: 19:36
  • Yatsı: 21:17

EĞİTİM CAMİASININ ACI KAYBI

22 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1210 defa okundu.
EĞİTİM CAMİASININ ACI KAYBI

Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan Kamuran Uğur, tedavi gördüğü İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde hayatını kaybetti. Ağrı Taşlıçay’a bağlı Mardik Köyü’nde defnedilen Uğur, için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Solhan İlçe Temsilciliği taziye mesajı yayımladılar.

Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak görev yapan Kamuran Uğur, tedavi gördüğü İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde hayatını kaybetti.

Ağrı Doğubeyazıt İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini vekâleten yürüten ve 2014 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından görevde yükselme sınavı sonucu yapılan atama ile Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Şube Müdürü olarak atanan Kamuran Uğur, tedavi gördüğü İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde hayatını kaybetti.

15 Şubat 2016 günü hayata gözlerini yuman Uğur’un cenazesi memleketi Ağrı’ya götürüldü. Uğur, mesai arkadaşları ile mensubu olduğu Eğitim Bir-Sen camiasındaki dava arkadaşları, akraba ve hemşehrileri tarafından Ağrı Taşlıçay’a bağlı Mardik Köyü Seyyid  Seyfettin Avras Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Mardik Köyü mezarlığına defnedildi. Cenaze defni ve taziyeye Solhan’dan da çok kişinin katıldığı öğrenildi.

‘EĞİTİM CAMİAMIZIN ACI KAYBI’

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Eğitim Camiamızın Acı Kaybı’ başlığıyla yayımladığı taziye mesajında, “İlimiz Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan  Kamuran Uğur tedavi gördüğü İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde 15.02.2016 tarihinde vefat etmiştir. Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve eğitim çalışanları olarak merhum Kamuran Uğur’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve eğitim camiasına başsağlığı dileriz” ifadelerini kullandı.

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Solhan İlçe Temsilciliği de bir taziyeye mesajı yayımladı.

Eğitim Bir-Sen Solhan İlçe Temsilciliği tarafından yayımlanan taziyeye mesajında; “Rabbimiz cenneti ve cemalullahıyla müşerref kılsın… Merhum kardeşimize Allah’tan Rahmet diliyoruz. Allah; ailesine, akrabalarına, mesai arkadaşlarına ve devasında beraber olduğu  dostlarına sabrı cemil versin… Allah, Ahiret hayatını hayırlı kılsın ve livaul hamd sancağı altında beraber haşretsin” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN