• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

DAİRE BAŞKANI COŞKUN’DAN YBO ZİYARETİ

5 Haziran 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3696 defa okundu.
DAİRE BAŞKANI COŞKUN’DAN YBO ZİYARETİ

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Yurtlar ve Pansiyonlar Daire Başkanı Erbay Coşkun, Yenibaşak YBO ve Solhan YBO’yu ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu.

Geçtiğimiz hafta Solhan’a gelen Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Yurtlar ve Pansiyonlar Daire Başkanı Erbay Coşkun, Yenibaşak Yatılı Bölge Okulu ve Solhan Yatılı Bölge Okulu’nu ziyaret etti.

Yapılan ziyarette Daire Başkanı Coşkun’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz ile Şube Müdürü Muhittin Çiftçi eşlik ettiler.

30 Mayıs 2017 günü Solhan YenibaşakYBO’yu ziyaret eden Coşkun, önce eğitim binasını daha sonra pansiyonu gezerek incelemelerde bulundu. Coşkun’a eşlik eden Yanılmaz ile Okul idarecileri okul hakkında bilgi verdiler.

Eğitim binası ziyaretinin akabinde pansiyonu gezen Coşkun, pansiyonda gördüğü eksiklikleri belirtirken kız çocukların kaldığı pansiyonda ile okuldaki lavabolarda bir bayanın istihdam edilmesinin yetersiz olduğunu belirtip, bir bayanın da istihdam edilmesi gerektiğini belirtti.

Yemekhane ve mutfağı da gezen Coşkun, özellikle çay yapılan kettle veya semaverlere bakmak istediğini belirtti. Semavere bakan Coşkun, birçok yerde semaverlerin kullanılmayacak derecede olduğunu gördüğünü ancak YenibaşakYBO’nun bugüne kadar gördüğüm en temiz semaver olduğunu söyleyip aşçıyı tebrik etti.

31 Mayıs 2017 günü de Solhan YBO’yu ziyaret eden Coşkun’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz ile Şube Müdürü Muhittin Çiftçi eşlik ettiler. Burada da incelemelerde bulunan Coşkun, Öğrencilerin kendileri için değerli olduğunu, onlara anne yokluğunu hissettirmemek gerektiğini ve hizmetin en kalitelisi ne layık olduklarını belirtip her iki okulun öğrenci yatakları ve yemek masalarının değişmesi gerektiğini ve bunun için maddi destek sağlayacağını söyledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN