• Dolar Alış / Satış: 15.564 / 15.592
  • Euro Alış / Satış: 16.217 / 16.246
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

‘DAHA TEMİZ BİR SOLHAN İÇİN’

10 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
718 defa okundu.
‘DAHA TEMİZ BİR SOLHAN İÇİN’

TYÇP kapsamında Solhan Belediyesi bünyesinde iş başı yapılanlar hakkında bilgi veren Başkan Yıldız, yapılan programların güzel bir şekilde uygulandığını ve çalışmaların böyle devam etmesi ile daha temiz bir Solhan’ın olacağını söyledi.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce Toplum Yararına Çalıştırma Programı (TYÇP) kapsamında 23 Mart 2017 Perşembe günü yapılan kura sonucunda Solhan Belediyesi bünyesinde çalıştırılanlar hakkında görüşlerini belirten Solhan Belediye Başkanı, İş-Kur kapsamında işe alınanların sorumluluklarını yerine getirmeleri halinde daha temiz bir Solhan’ın olacağını kaydetti.

İş-kur kapsamında çalıştırılanlar hakkında bilgi veren Başkan Yıldız, “TYÇP kapsamında 122’si bayan ve 28’i erkek olmak üzere 150 kişi belediyemiz bünyesinde çalışmaktadır. Bu kapsamda istihdam edilen 150 kişi belediyemiz bünyesindeki binalarda ve mahallelerimizde ekipler halinde çalıştırılmaktadır. 10’ar kişilik ekipler oluşturulup ve her ekibe de birer sorumlu vererek çalışmalara başladık. Her ekip sorunluluk alanında çalışmakta ve mesuliyeti söz konusu bölgedir. Sorumluluk alanında bir aksaklık olduğunda ekip sorumlularından sorun hakkında bilgi alıyoruz. Eğer sıkıntı çalışanların herhangi birinden kaynaklanırsa bir kez uyarıda bulunuyoruz. Sıkıntının tekrarlanması durumunda İş-kur’a bildiriyoruz. İş-kur gereğini yapıyor. Bu durumu da belediye olarak iş başı yapıldığında çalışanlara belirttik. Solhan, hepimizindir. Tüm çalışanlar aldığının karşılığını verirse kendileri sorumluluklarını yerine getirmiş olacak. İlçemiz için de kazanım ‘Daha Temiz Bir Solhan’ olacak.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN