• Dolar Alış / Satış: 9.199 / 9.216
  • Euro Alış / Satış: 10.679 / 10.698
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:21
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:21
  • Akşam: 17:47
  • Yatsı: 19:13

COŞKUN’DAN SOLHAN’A ZİYARET

9 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1133 defa okundu.
COŞKUN’DAN SOLHAN’A ZİYARET

Siyasetin halk için yapıldığını ve kendisinin de bunun gereği olarak bugüne kadar hizmetlerde bulunduğunu belirten Coşkun, siyasette deneyimli olduğunu ve bu deneyimini Bingöl’ümüz için kullanmak için yeniden Ak Parti’den aday adayı olduğunu belirtti.

 Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 23. Dönem Bingöl Milletvekili, eski İl Başkanı ve 25. Dönem Bingöl Milletvekili Aday Adayı Av. Yusuf Coşkun, Solhan’ı ziyaret etti.

Ak Parti ilçe teşkilatı ile Solhan esnafını ziyaretlerini sürdüren ve ziyaretleri kapsamında Gündem12 Dergisi ile Solhan’ın Sesi Gazetesi’ni de ziyaret eden Coşkun, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimleri Ak Parti’den aday adayı olduğunu ve halkın destek ve duasını beklediğini belirtti.

Takriben 20 yıldır siyasetin içinde olduğunu ve bugüne kadar halka hizmet etmek için çalıştığını belirten Coşkun, siyasette ve temsiliyette deneyimli olduğunu ifade ederken; Doğduğu, büyüdüğü ve yaşadığı Bingöl’e ve bir parçaları olmaktan her zaman büyük gurur duyduğu Bingöllülere dün olduğu gibi bundan sonrada hizmet etmek için çalışacağını söyledi.

“HER ZAMAN BİNGÖL’ÜN VE BİNGÖLLÜLERİN HİZMETKÂRIYIM”

Siyasetin halkla yapılan bir sanat olduğunu ve halka hizmet etmenin yolu olduğunu söyleyen Coşkun, “Siyasette makamlara; halk isterse, Hak da takdir ederse gelinebilir. Ben de bu inançla ve halka ait olan bu makamların yine bir gün halka teslim edileceği şuuru ile hareket ettim. Bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler ve halkımızla yapacağımız istişarelerle ilimize ve ülkemize hayırlı hizmetler yapabileceğime inandığım için bu yarışa girdim. Bu yarışta, memlekete hizmet için aday adayı olan bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bu kutlu davanın bir neferi olarak, her zaman Bingöl’ün ve Bingöllülerin hizmetkârı olmaya devam edeceğim” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN