• Dolar Alış / Satış: 9.267 / 9.283
  • Euro Alış / Satış: 10.738 / 10.757
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:23
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:19
  • Akşam: 17:44
  • Yatsı: 19:10

Coşkun: “Teşkilatlar Olarak Hazırız”

15 Mayıs 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1123 defa okundu.
Coşkun: “Teşkilatlar Olarak Hazırız”

Solhan’a gelerek AK Parti Solhan İlçe Teşkilatı toplantısı ve akabinde halk ziyaretlerinde de bulunan Coşkun, Cumhurbaşkanlığı seçimi için gönüllerinde Başbakan Erdoğan’ın aday olması olduğunu fakat Başbakan Erdoğan dışında kim aday olursa olsun parti teşkilatları olarak hazır olduklarını ifade etti.

 30 Mart mahalli idareler seçimi sonrası Solhan’da yapılan AK Parti İlçe Teşkilat Toplantısı’na katılan AK Parti Bingöl İl Başkanı Yusuf Coşkun, burada gerek seçim süreci, gerekse Cumhurbaşkanlığı seçimine dair değerlendirmelerde bulundu.

30 Mart Mahalli İdareler seçiminde Solhan’ın önemli bir başarıya imza attığını belirtip teşkilat başkan ve mensupları ile büyük bir destek sunan ilçe halkına teşekkür ettiğini söyleyen Coşkun: “Bundan sonraki süreçte daha fazla gayretle verilen oyların karşılığı olan hizmetleri sunmalıyız” dedi.

Başbakan Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adayı olmaması durumunda da parti olarak belirledikleri aday için tüm güçlerini ortaya koyacaklarını söyleyen Coşkun: “Temel arzumuz, Sayın Başbakanımızın Cumhurbaşkanı adayı ve halkın seçtiği ilk Cumhurbaşkanı olmasıdır. Halkta da bu yönde önemli bir beklenti var. Aday olursa ilk turda seçileceğine de yürekten inanıyoruz. Yakın zamanda bu yöndeki kararlar netleşecek. Şayet Başbakanımız aday olmazsa, partimizin adayı kim olursa olsun tüm gücümüzle çalışacağız. Teşkilatlarımız bu konuda hazırdır” ifadelerini kullandı.

AK Parti İlçe Teşkilat Toplantısı’nın akabinde Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, AK Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu, AK Parti Bingöl merkez İlçe Başkanı Aydın Çeçen ve partililerle beraber ilçe esnaflarını ziyaret edip seçimdeki desteklerden ötürü teşekkürlerini ileten Coşkun, vatandaşlarla da sohbet edip talep ve beklentileri dinledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN