• Dolar Alış / Satış: 8.337 / 8.352
  • Euro Alış / Satış: 10.1 / 10.118
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:45
  • Öğle: 12:29
  • İkindi: 16:25
  • Akşam: 19:52
  • Yatsı: 21:45

ÇAVUŞOĞLU, SOLHAN’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

23 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1500 defa okundu.
ÇAVUŞOĞLU, SOLHAN’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

2015 genel seçimleri için AK Parti’den Bingöl Milletvekili Aday Adayı olan Solhan Belediyesi Eski Başkanı Eczacı Niyazi Çavuşoğlu, Solhanın Sesi Gazetesi ile Gündem12 dergisini ziyaret etti.

 AK Parti’den Bingöl Milletvekili Aday Adayı olan Solhan Belediyesi Eski Başkanı Eczacı Niyazi Çavuşoğlu, Solhan Kaymakamlığı, Solhan Belediye Başkanlığı, Ak Parti İlçe Başkanlığı ve yerel basını ziyaret etti.

Solhan ziyaretleri kapsamında Solhanın Sesi Gazetesi ile Gündem12 dergisini ziyaret eden Çavuşoğlu, 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde aday adaylığı müracaatını Ak Parti il başkanlığına yaptığını ifade etti.

Çavuşoğlu, Solhan’da iki dönem Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğünü anımsatarak, “Bu süre zarfında halkı merkez edinen bir siyaset ve hizmet anlayışıyla ilçemizin hem modern bir şehir noktasına taşınması, hem de vatandaşlar arasında sevgi, kardeşlik duygusunu yerleştirmek, birlikte sorunsuz yaşamalarına katkıda bulunmaya çalıştım. Yerel yönetimler aynı zamanda devleti tanıma, kamu hizmetlerinin akışını öğrenme bakımından önemli bir çalışma sahasıdır. Siyaset yapmamızın tek gayesi halkımızın hak ettiği hizmetlere kavuşmasına vesile olmaktır. Bu amaca yürürken ekip ruhu, dava adamlılığı ve ilkelerden taviz vermemek olmazsa olmazımız olmuştur. Bingöl siyaseti için çok arzuladığımız bir husus da her vatandaşımızın emrinde olabilmek, herhangi bir sebeple hiçbir vatandaşımızı temsilsiz bırakmamaktır. Halka hizmeti hakka hizmet bilen bu kutlu yolculukta her Bingöllüden hayır duası ve destek talep ediyorum. Bu vesileyle aday belirleme sürecinin ve seçimlerin ülkemiz ve Bingöl’ümüz için hayırlara vesile olmasını dilerim.”

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN