• Dolar Alış / Satış: 8.665 / 8.68
  • Euro Alış / Satış: 10.32 / 10.338
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:46
  • Öğle: 12:30
  • İkindi: 16:26
  • Akşam: 19:54
  • Yatsı: 21:48

CANLI’DAN YARDIM ÇAĞRISI

30 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
861 defa okundu.
CANLI’DAN YARDIM ÇAĞRISI

Yeni olup kullanılmayan elbiselerin dolaplarda kalacağına kendilerine ulaştırılarak birilerin ihtiyacına cevap vermesinin önemine dikkat çeken Canlı, elbiselerin dolaplarda çürümek yerine başkaların ihtiyacına cevap vermesi için kendilerine ulaştırılması çağrısında bulundu.

Türk Kızılayı Solhan Şubesi, açtıkları yeni mekanda giyim yardımında bulunduklarını ve bu yardımların da hayır severlerin desteği ile olduğunu belirten Türk Kızılayı Solhan Şubesi Başkanı Eşref Canlı, Solhan esnafının ihtiyaç sahibi kişilere dağıtılmak üzere giyim ve ayakkabı yardımında bulunduklarını belirtip yardımda bulunan esnafa teşekkür ederken vatandaşları da yardımda bulunmaya davet ettti.

Solhan Şubesi olarak açtıkları giyim marketine bağışlanan elbiselerin ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırdıklarını söyleyen Canlı, Solhan esnafından gelen yardımlardan sonra vatandaşlardan da giymedikleri yeni elbiseleri bağışlamalarını istedi.

Çalışmalar hakkında bilgi veren ve yardım talebinde bulunan Canlı, “Kızılay Solhan Şubesi giyim marketine bedeninize dar gelen ve fazla takım elbise, pantolon, palto, manto türü elbiselerinizi değerlendirmek amacıyla temiz ve ütülü bir şekilde getiriniz. Bu elbiselerinizi ihtiyaç sahiplerine verip dualarını alalım. Kendi aramızda duyarlı olalım. Buna öncülük yapan arkadaşlarımıza ihtiyacımız var. Hemen hemen her evde bir takım elbise çıkar. İhtiyacı olan muhtaç arkadaşlarımız marketimizden giyinip memnun bir şekilde ayrılmasını istiyoruz. Yapacağınız yardımlar boşa gitmez. Evinizde kullanmadığınız yeni ve temiz elbiseleri bize ulştırılmasını sağlamanızı istediğimiz gibi ihtiyaç sahibi kişilerin de giyim yardımından faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Hizmet kolay ama yapmak zor. Yapacağınız bu tür yardımlar ilçemizde ilk olup diğer ilçelerimize de örnek olalım.” Şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN