• Dolar Alış / Satış: 8.547 / 8.563
  • Euro Alış / Satış: 10.365 / 10.383
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:45
  • Öğle: 12:29
  • İkindi: 16:25
  • Akşam: 19:53
  • Yatsı: 21:46

Çalışkan, 5 Yıl Sonra METEM’e Döndü

5 Mayıs 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1152 defa okundu.
Çalışkan, 5 Yıl Sonra METEM’e Döndü

Solhan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ve Ar-Ge Sorumlusu olarak görev yapan Çalışkan, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan atamalar kapsamında Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürüne iki şube Müdürünün ataması ile eski görev yerine döndü.

 Solhan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ve Ar-Ge Sorumlusu olarak görev yapan Zülfü Çalışkan, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan atamalar kapsamında Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürüne iki şube Müdürünün ataması ile eski görev yeri olan Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi’ne döndü.

Eski görev yerine döndüğünü Sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabında bildiren Çalışkan, İlçe MEM’de çalışma arkadaşları ile çektiği fotoğrafı paylaşarak şu mesajı yayımladı:

“Yaklaşık 5 yıldan beri Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Ar-Ge Sorumlusu ve Şube Müdürü olarak çalışmaktayım. MEB, görevde yükselme sınavı kapsamında ilçemize iki şube müdürü ataması yapıldı. Bu kardeşlerimize ve ilçemize hayırlı olmasını dilerim. Elbette ki bu bir nöbet değişimidir. 5 yıllık görev sürem zarfında Solhan’da eğer taş üstüne taş koyduksa ne mutlu bize… Gün oldu bazılarını kırdık ve gün oldu taleplere karşılık veremedik. Bu bizi üzmüştür. Keşke herkesin ihtiyaçları karşılanabilseydi… Solhan’ın dününe baktığımızda bu gün Solhan aynı yerden bir arpa boyu mesafe kat edebilmişse ne mutlu bize… Allah nasip ederse gelecek haftadan itibaren kadromun bulunduğu Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi görevime kaldığım yerden devam edeceğim. Bu süre zarfında kalplerini kırdığım dostlarımın haklarını helal etmelerini istiyorum. Eğer bizim hakkımız varsa helal olsun. Sağ olsun bazı kardeşlerim bundan sonra ne olacak diyor. ‘zaman her şeyin ilacıdır…’ görev süremde beraber çalıştığım tüm eğitim emekçileri, kurum amirlerine, çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder, saygılar sunarım. En büyük üzüntüm; bana sürekli ‘Abi Allah aşkına ne zaman METEM’e döneceksin’ diyen değerli kardeşim Hüseyin Artunç’u döndüğümde orda bulamamamdır.”

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN