• Dolar Alış / Satış: 8.347 / 8.362
  • Euro Alış / Satış: 10.14 / 10.159
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:57
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:34
  • Yatsı: 21:18

ÇALIŞAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

5 Ekim 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2036 defa okundu.
ÇALIŞAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

12 Eylül’de yapılan kongre ile AK Parti Solhan İlçe Başkanı seçilen Nazmi Çalışan, Gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

AK Parti Solhan İlçe Başkanı Nazmi Çalışan, Solhanın Sesi Gazetesi’ni ziyaret etti.

12 Eylül 2020 tarihinde yapılan kongre ile AK Parti Solhan İlçe Başkanı seçilen Nazmi Çalışan, aldığı tebriklerin ardından esnaf ziyaretleri ve kurum ziyaretlerine devam ederken Solhan basını ziyareti kapsamında Gazetemizi ziyaret etti.

Çalışan ziyaret esnasında yaptığı açıklamalarda: “2004-2014 yıllarında Arakonak Belediyesinde hizmetler yaptık. Halkın teveccühü ile 5 yıl da İmam-ı Gazali cami derneğinde bulunup hizmet ettik. Solhan’da Nihat Beyin süresi doldu Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekillerimizin tensipleriyle göreve geldik. Eylül 12’de iki aday ile seçime girildi. Abdurrahman Karlı Kardeşimizle centilmence bir seçime girdik seçimi Solhan halkı kazanmıştır. Abdurrahman kardeşimizle teşekkür konuşmamız oldu kazanan Solhan halkı olsun dedik. AK Parti binasında tebrikleri alıp ziyaretleri kabul ettik. Sonra esnaf ziyaretlerine başladık, iadei ziyaretlerde bulunduk. Partimize teveccühlerinden dolayı ve desteklerinden dolayı teşekkür ettik. Bu süreçte Belediye bahçesinde Genel Başkan Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz, Milletvekilimiz Sayın Feyzi Berdibek, 23. Dönem Milletvekilimiz Sayın Yusuf Coşkun, Bingöl Valimiz, tüm bürokratlarımız ile Doğugaz ortaklarından Abdurrahim Özge beyin katılımı ile yapılan temel atma töreninden sonra Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz ile Bingöl Belediye Başkanımız, Solhan Belediye Başkanımız ve Solhan Eski İlçe Başkanımızın katılımı ile yeni yönetimle tanışma toplantısı yapıldı. Akabinde selefim Nihat kardeşime yaptığı hizmetlerden dolayı plaket takdimi yaptık. Durmak yok yola devam diyerek Kurum ziyaretlerine başladık. Bu kapsamda Solhan’a verdikleri hizmetlerden dolayı basınımızı da ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz devam etmektedir. Solhan’ımızda yapılması gerekenleri istişare edip programladıktan sonra halkımıza basın aracılığıyla paylaşacağız. Basın aracılığı ile halkımıza sesimiz duyuracağız. Cavit-19 hastalığına yakalanan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz’a ve bu hastalığa yakalanmış her bir vatandaşımıza Allah’tan acil şifalar diliyoruz. ‘Depremler, zelzeleler ve belalar altında nice çiçeklerin inkişafı zuhur eder” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN