• Dolar Alış / Satış: 8.287 / 8.302
  • Euro Alış / Satış: 10.073 / 10.091
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:59
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:18
  • Akşam: 19:31
  • Yatsı: 21:14

BİNGÖL BELEDİYESİ’NDEN SPORA BÜYÜK DESTEK

12 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1341 defa okundu.
BİNGÖL BELEDİYESİ’NDEN SPORA BÜYÜK DESTEK

Bingöl Belediye Başkanlığı, aralarından Solhan Gençlik Spor’un da bulunduğu 22 Amatör Spor Kulübü’ne spor malzemesi yardımında bulundu.

 Bingöl Belediyesi Veysel Belgin Gençlik Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle spor malzemeleri kulüp yöneticilerine teslim edildi.

Programa Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan, ASKF Bingöl Şube Başkanı Ali Ekber Alimoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mithat Kaya, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Hasan Lütfi Yolcu, Özel Kalem Müdürü Mahmut Arığtekin, Kulüp Yöneticileri ve sporcular katıldı.

Taleplerinin karşılanmasının memnuniyet verici olduğunu dile getiren ASKF Bingöl Şube Başkanı Ali Ekber Alimoğlu, “Sadece ihtiyacımız olan malzemeleri talep ediyoruz. Belediye Başkanımızdan ricamız 2016 yılı bütçesi hazırlanırken bu tür sosyal projelere daha fazla destek vermesini istiyoruz. Değerli desteklerinden dolayı Yücel Barakazi’ye çok teşekkür ediyorum. Yine her zaman yanımızda olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Erdal Arıkan’a da teşekkür ediyorum” dedi.

Amatör Spor Kulüplerine her türlü desteği vereceklerini ifade eden Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan ise, “Bu tablonun oluşmasında emeği geçen başta Belediye Başkanımız Yücel Barakazi’ye ve ASKF Bingöl Şube Başkanı Ali Ekber Alimoğlu’na teşekkür ediyorum. Amacımız lisanslı sporcu sayımızı çoğaltmak. Kulüplerimizin alternatif spor branşlarına yönelmelerini istiyoruz” diye konuştu.

DESTEKLER DEVAM EDECEK

Kulüplere dağıtılan malzeme arasında ayakkabı, forma, yağmurluk, tekmelik, idman malzemesi ve 3 adet futbol topu bulunduğunu ifade eden Başkan Barakazi, “Voleybol, Basketbol ve Atletizm dallarında da malzemelerin alınmış olup, daha sonra faaliyet gösterecek olan kulüplere teslim edilecektir. Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun çalışmalarını yakından takip etmekteyim. Hayırlı ve güzel çalışmalar yapılıyor. Her türlü sosyal projeye destek veriyoruz, vermeye devam edeceğiz. Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun talebi üzerine ihtiyaç duyulan malzeme alınmak üzere 40 bin TL nakdi destek sunduk. Bundan sonrada desteğimiz devam edecek. Bugün belediyemiz daha güçlü durumdadır ve bu tür destekleri yapmaya her zaman hazırdır. ASKF’nin bu tür istekleri tarafımızdan sürekli kabul görecektir. Yeni sezonun hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Malzemeleri de sağlık ve başarı içerisinde giyinmenizi temenni ediyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından hazırlanan yardım kolileri Başkan Barakazi ve ASKF Bingöl Şube Başkanı Alimoğlu tarafından kulüp temsilcilerine teslim edildi.

Programda spora desteklerinden dolayı ASKF Bingöl Şube Başkanı Ali Ekber Alimoğlu tarafından Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye teşekkür plaketi takdim edildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN