• Dolar Alış / Satış: 8.385 / 8.4
  • Euro Alış / Satış: 9.968 / 9.986
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:13
  • Öğle: 12:35
  • İkindi: 16:27
  • Akşam: 19:36
  • Yatsı: 21:17

BİNGÖL, ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

23 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1566 defa okundu.
BİNGÖL, ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

Gazeteciler ile bir araya gelen AK Parti Bingöl Milletvekili aday adayı Şahin Bingöl, 17 Şubat 2015 Salı günü aday adaylığı başvurusunu yaptığını açıkladı.

  “Bugüne kadar olduğu gibi şimdi de bizleri bir araya getiren şey, güzel ülkemize olan sevgimiz, Bingöl’ümüze ve Bingöllü hemşerilerimize olan muhabbetimiz ve hizmet etme aşkımızdır” diyen AK Parti Bingöl Milletvekili aday adayı Şahin Bingöl, ülke ve şehrin geleceği adına üzerlerine düşen tarihi sorumluluklarının olduğunu söyledi.

Hiçbir zaman ufak hesaplarının olmadığını ve olmayacağını kaydeden Bingöl,  “Bu sorumlulukları yerine getirmek için hepimiz gönül birliği içerisinde hareket etmek zorundayız. Hiçbir zaman ufak hesaplarımız olmadı, olmayacak ve olmamalı da. Parti Kurucumuz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu liderliğindeki AK Parti hükümetleri, bugüne kadar ülkemizin ilerlemesinin ve çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkmasının önünde ne kadar engeller varsa bunları kaldırmak için çalıştı ve birçoğunda da muvaffak oldu. Bu işleri milletimizden aldığı güçle başardı. Siyasetteki en büyük kazanç, milletimizin yaptığı hayır dualardır. Biz, sizlerin dua ve destekleriyle yolumuza devam etmek istiyoruz. Bizleri yetiştiren ve geliştiren bu aziz millete minnet borcumuz var. Bu borcu da ancak memleketimize hizmet ederek ödeyebiliriz” dedi.

“MEVKİLER DE MAKAMLAR DA, ANCAK AZİZ MİLLETİMİZE HİZMET ETMEK İÇİNDİR”

Bingöl, “AK Parti kurulduğu günden bugüne, yapılan her seçimde milletimizden aldığı güçle siyaset tarihimizi sahte kahramanlardan büyük bir oranda temizledi. Şimdi ise geriye kalan az buçuk sahte kahramanlar, biraz da işi sulandırarak, tekrar meydanlara çıkmaya çalışıyorlar. Hem ülkemiz genelinde hem de şehrimiz özelinde, fosilleşmeye yüz tutmuş, oradan oraya zıplayarak gündem oluşturmaya çalışan bu sahte kahramanlara 07 Haziran’da milletimiz öyle bir ders verecek ki, onlar bir daha bu milletin önüne dahi çıkamayacaklar inşallah. Birkaç yıl önce söylediklerini unutanlar bu milletin toplumsal hafızasının da kendileri gibi unutkan olduğunu zannediyorlar. Ve aynı simaları cilalayıp cilalayıp milletin önüne sürüyorlar. İnşallah milletimiz 07 Haziran’da bunun cevabı olarak AK Parti’ye en güçlü desteği verecektir. Siyaset artık kısır bir ideoloji olmaktan çıkmış, hizmet makamı olmuştur. Mevkiler de makamlar da geçicidir. Mevkiler de makamlar da, ancak aziz milletimize hizmet etmek içindir. En büyük ve kalıcı olan makam ise gönüllerde kazanılan makamdır. Omuzlarıma almaya çalıştığım sorumluluğun büyüklüğünün farkındayım. Ancak bize düşen vazife ise sorumluluktan kaçmak değil, aksine bu milletin bir evladı olarak memleketimize onur ve şerefle hizmet etmektir. Bu düşüncelerle AK Parti’den Bingöl milletvekili adaylığına talibim. Sizlerin duası ve desteği ile Allah da nasip ederse Bingöl’ümüze ve ülkemize hizmet etmek istiyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN