• Dolar Alış / Satış: 8.414 / 8.429
  • Euro Alış / Satış: 10.008 / 10.026
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:12
  • Öğle: 12:35
  • İkindi: 16:27
  • Akşam: 19:37
  • Yatsı: 21:19

Bingöl, “30 Mart Seçiminin Favorisi Ak Parti’dir”

8 Ocak 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1568 defa okundu.
Bingöl, “30 Mart Seçiminin Favorisi Ak Parti’dir”

Karlıova Gazetesinin yeni açılan bürosunu ziyaret eden Ak Parti Karlıova Belediye Başkan adayı Veysi Bingöl projeleri hakkında bilgiler verdi ve seçimin Ak Parti lehinde devam ettiğini söyleyerek bu seçimde favorinin Ak Parti olduğunu iddia etti.

 Ak Parti çatısı altında Karlıova’ya hizmet etmek ve Karlıova’nın sıkıntılarının büyük bir çoğunluğunu sadece Ak Parti hükümetinin çözebileceğini söyleyen Veysi Bingöl, konuşmasının devamında şunları söyledi;

 

 

Karlıova ilçemiz Bingöl ilinin en eski ve kuzey ilçelerinden bir tanesidir. İlçemiz bugüne kadar pek fazla yatırım görmemiş bundan dolayı vatandaşlarımız hizmetten mahrum kalmıştır. Karlıova ilçesinde alt yapıda büyük bir eksiklik gözle görülebilecek bir şekilde kendini göstermektedir. İlçe olmasına rağmen bundan önceki Belediyenin sadece yandaşlarına hizmet ettiğini gördük ve günümüz Türkiye’sinde kanalizasyonsuz köy kalmamışken ilçe merkezinde bazı mahallelerde kanalizasyon sorunu bulunmaktadır. Üst Yapının ne halde olduğunu anlatmamıza gerek duymuyorum şuanda halkımız zaten bu sorunların neler olduğunu görmektedir. Ak Parti olarak nasıl Başbakanımız tüm Türkiye’ye eşit şekilde hizmet ettiyse ve vatandaşlar arasında ayrım yapmıyorsa, bizde ilçemizde hiçbir siyasi kimlik gözetmeksizin hizmet edeceğiz bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

 

Karlıova’ya Yönelik Birçok Hizmetlerimiz Olacak!

 

 

Karlıova ilçemiz biraz öncede söylediğim gibi hem alt yapıda hem de üst yapıdaki eksiklikleri araştırıp bunları projeler haline getirdik. İlçe merkezinin hala su şebekesinin yirmi beş yıllık olduğunu biliyoruz bu şebekelerin geçtiği borular şuanda yasaklanan asbestli borulardır ve bu borular Kanserojen hatalıklar taşıyıp vatandaşlarımıza büyük tehlikeler yaşatmaktadır. Hastanelerimizde bu borulardan geçen sulardan dolayı her yıl yüze yakın vatandaşımız dizanteri ve benzeri hastalıklara yakalanıyor. Ak Parti olarak seçildiğimiz takdirde bütün ilçemizin su şebekesini değiştirip yeniçağa uygun sağlıklı su depoları yapacağız. İmar planına girilen tüm mahalle yollarımızı hizmete sunacağız. Hizmetlerimizin en büyüğü alt yapı ve üst yapıyla birlikte Karlıova’yı yeniden inşa edeceğiz.

 

Karlıova Hak Ettiği Görüntüye Kavuşacak!

 

 

Biz Ak Parti iktidarı olarak Türkiye’de nasıl büyük bir devrimi gerçekleştirip yeniden bir Türkiye’yi inşa ettiysek aynısını yine Ak Parti Belediyeciliği ile Sayın Bakanımız Cevdet Yılmaz’ın büyük desteği ile yapacağımıza söz veriyoruz. Özellikle şu hususu iyi belirtmek istiyorum, verdiğimiz bu söz seçim sözleri değildir verdiğimiz söz Ak Parti Hükümetinin sözü olduğunu belirtmek istiyoruz. Ak Parti verdiği tüm sözleri tutmuş ve Tüm Türkiye’de halkın yüzde ellisinden fazla vatandaşın takdirini kazanarak büyük bir destek görmüştür.

 

Karlıovalılara Bir Çok Müjdemiz Var!

 

 

Yapacak birçok hizmetimiz olduğu gibi birçok müjdelerimiz vardır ama bunu buradan halkımıza ufakta olsa bir müjde vermek istiyorum. Üç yüz + üç yüz adet toplu konut yapılacak bunlardan üç yüz tanesi alt gelir gurubuna yönelik olacak ve ilçemize bir kayak merkezi için çalışmalarımız vardır inşallah Sayın Bankımızın Girişimleri ile bu müjdeyi de kısa zamanda halkımıza vereceğiz. Öğretmenlerimize yönelik büyük bir yatırımız olacak buradan Öğretmenlerimiz için bir Öğretmen evi yapılacağının müjdesini vermek istiyorum. Yaklaşık altı aylık bir çalışma sonucunda Ankara’da bazı temaslarda bulundum ve Sayın Kalkınma Bakanımız Cevdet Yılmaz’ın destekleri ile bir öğretmen evi sözünü Bakanımızdan aldık ve inşallah Öğretmen evi ihale işlemleri en kısa zamanda başlayacaktır.

 

Seçim Heyecanı Düşmanca Değil Dostane Bir Şekilde Devam Etsin!

 

30 Mart yerel seçimlerde ilçemizde üç parti olarak seçim heyecanını yaşıyoruz. İlçemizde daha önceki seçimlerde kavgasız ve tamamen iyi niyet ortamında halkımız seçimler geçirmiş ve bu temennim 30 Mart seçimlerinde de yaşamak için bütün partilere görev düşüyor. Biz Ak Parti olarak seçimlerin sadece tatlı bir rekabetten ibaret olduğunu görüyoruz ve halkımız kendilerine hangi partinin hizmet getireceğini zaten bilmektedir. Bizde halkımızın referansı ile seçilerek önümüzdeki yılların Karlıova için büyük bir çıkışın olacağı yıllar olarak görmek istiyoruz. Tüm Partilere seçimde başarılar diler vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini dileyerek herkese saygılarımı sunarım.

 

Karlıova Gazetesi

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN