• Dolar Alış / Satış: 8.419 / 8.434
  • Euro Alış / Satış: 9.989 / 10.007
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:14
  • Öğle: 12:35
  • İkindi: 16:26
  • Akşam: 19:35
  • Yatsı: 21:16

BİLEN, İSTANBUL’DAN AK PARTİ ADAY ADAYI OLDU

2 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1350 defa okundu.
BİLEN, İSTANBUL’DAN AK PARTİ ADAY ADAYI OLDU

Solhanlı hemşehrimiz Av. Servet Bilen, Bingöl’de yaşayan halkımız kadar Bingöllülerin yaşadığı metropol kent İstanbul’da yaşayan Bingöllülerin de temsil edilme haklarının olduğunu anımsatıp ‘neden İstanbul’da Bingöllü Milletvekili olmasın’ diyerek İstanbul 1.Bölge AK Parti Milletvekili Aday adayı olduğunu söyledi.

 Bingöl’de yaşayan Bingöllüler kadar İstanbul’da da Bingöllülerin yaşadığını ve İstanbul’u temsil edecek 88 Milletvekilinden birinin de Bingöllü olması ile Bingöllülerin sadece teşkilatlarda değil Milletvekili bazında bir temsiliyetin olması gerektiğini anımsatan Solhanlı hemşehrimiz Av. Servet Bilen, “Neden 88 milletvekili ile temsil edilen İstanbul’da bir Milletvekili Bingöllü olmasın? İstanbul’da Bingöllü bir milletvekilinin olmamasını eksiklik olarak değerlendiriyorum. Bingöllülerin İstanbul’da siyaseten hakkıyla temsil edilmediklerini görüyoruz ve bu eksikliklerin giderilmesi için bu dönemde bu göreve talip olduk. 2004 yılından beri Ak Parti üyeliğim bulunmaktadır. Bugüne kadar iş hayatımdaki ve sosyal yaşantımdaki tecrübelerimi bağrından yetiştiğim, ekmeğini yediğim suyunu içtiğim özelde Bingölümüzün genelde memleketimizin sorunlarını çözmek ve hizmet için en ön saflarda mücadele etmek istiyoruz.  Ak Parti’nin ve bu davanın lideri reisi cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketimize sosyal ekonomik ve kamusal alanda çok büyük hizmetler verdiğini, Türkiye’nin en büyük sorunlarını çözme iradesini ortaya koyduğu düşüncesindeyim. 7 Haziran seçimlerinin de çok kritik önemde olduğunu düşünüyorum. Mevcut durumda geri planda durmayıp ön saflarda mücadele etmenin vicdani mesuliyet ve milletimizin üzerimizdeki hakkı olarak görüyorum. Adaylık nasip olursa ve halkımız teveccüh gösteriri vekil seçilirsek İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizi en iyi şekilde temsil edeceğimi belirtirken ayrıca Bingöl ile ilgili tüm çalışma ve projelerde olup memleketimi de katkımı asla ertelemeyeceğim.   Rabbim nasip etsin, hemşehrilerimizin dua ve desteklerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Av. Servet Bilen Kimdir?

1979 yılında Solhan’da dünyaya gelen Servet Bilen; ilk, orta ve lise öğrenimini Solhan’da tamamladıktan sonra 1998 yılında İstanbul Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimine başladı. 2002 yılında aynı üniversiteden mezun olan ve bir yıllık stajından sonra İstanbul Kadıköy ilçesinde avukatlık mesleğini icra etmeye başlayan Bilen, evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN