• Dolar Alış / Satış: 17.348 / 17.379
  • Euro Alış / Satış: 18.275 / 18.308
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:47
  • Öğle: 12:32
  • İkindi: 16:28
  • Akşam: 19:55
  • Yatsı: 21:49

BİLEN, İL GENEL MECLİSİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNDA BULUNDU

6 Aralık 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4090 defa okundu.
BİLEN, İL GENEL MECLİSİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNDA BULUNDU

Solhan’a hizmet etmek için Ak Parti’den İl Genel Meclisi Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Çerkez Bilen, görevin layık görülmesi durumunda ilçemiz için elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olduğunu belirtti.

Çerkez Bilen, Ak Parti’den İl Genel Meclisi Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunda bulundu. Solhan İlçe teşkilatına aday adaylık başvurusunda bulunan Bilen, “Solhan ve köylerini yakinen tanıdığım için sorunları da çok iyi biliyorum. Göreve geldiğim takdirde bütün vaktimi ve enerjimi köylerimizin sorunlarını çözmek için harcayacağım. Özelde ilçemin, genelde ilimin sorunlarını çözmek parti yönetimi ve tüm dava arkadaşlarımla işbirliği içinde çalışacağım. Siyasi anlayışım ahlâk ve adalet üzerine olacaktır. Buradan öncelikle Solhan ve köylerinde bize destek olacak kadirşinas hemşehrilerime, AK Parti ilçe yönetimine, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz’a, Milletvekilimiz Sayın Fevzi Berdibek’e, AK Parti İl Başkanım Mehmet Hanefi Güler Başkanıma ve yönetimine ve tüm ilçelerdeki parti teşkilatlarına sevgi, saygı ve Şükranlarımı sunuyorum.”

Bilen, göreve layık görülmesi durumunda ilçemiz için elinden gelenin en iyisini yapmaya hazırız olduğunu belirtti.

ÇERKEZ BİLEN KİMDİR?

1962 Solhan doğumluyum. İlkokul öğrenimimi Hazarşah’ta tamamladım. Orta öğrenimimi açık öğretim lisesinde tamamladım. 1997-2002 yılları arası Doğruyol Partisinde İlçe Başkanlığı yaptım. AK Parti kuruluşu ile kurucu üyelerindenim. 2007-2013 yılları arasında AK Parti Bingöl İl Teşkilatında Halkla İlişkiler Başkanlığı yaptım. SSK Emeklisiyim. 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Solhan İl Genel Meclisi Aday Adayıyım.

Haber: Abdulhamit Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN