• Dolar Alış / Satış: 12.079 / 12.1
  • Euro Alış / Satış: 13.597 / 13.622
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:06
  • Öğle: 12:17
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:06
  • Yatsı: 18:37

BİGA’DAN SOLHAN’A KİTAP KÖPRÜSÜ

11 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1385 defa okundu.
BİGA’DAN SOLHAN’A KİTAP KÖPRÜSÜ

Biga Sakarya İlkokulu, Değerler Eğitimi Yardımlaşma Etkinliği kapsamında toplanan kitapları Solhan Atatürk İlkokulu’na gönderildi. İlkokul öğrencilerine yönelik olan kitapların kendilerine ulaştığını belirten Solhan Atatürk İlkokulu Müdürü İsa Katkat, kitapların kendilerine ulaşmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Biga Sakarya İlkokulu Değerler Eğitimi Yardımlaşma Etkinliği kapsamında Solhan Atatürk İlkokulu’nun Kütüphane oluşumuna katkıda bulundu. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında toplanan kitaplar Solhan’a ulaştırıldı.

“EĞİTİM ÖNCELİĞİMİZDİR”

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen kitap toplama kampanyasına destek veren tüm öğrencilere teşekkür eden Biga Sakarya İlkokulu Müdürü Mustafa Şahin, “Eğitim her zaman önceliğimiz oldu. Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmaktan dolayı mutluyuz. Çocuklarımız geleceğimizdir. En büyük yatırım da çocuklarımıza yani geleceğimize yapılan yatırımdır. Çocuklarımız için, ülkemiz için daha aydınlık bir gelecek kurabilmenin ancak okumakla mümkün olduğunu düşünüyoruz. Öğrencilerimize daha iyi imkânlar sağlarsak onlarında bunu başarıyla taçlandıracağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

KATKAT’TAN TEŞEKKÜR

Biga Sakarya İlkokulu’nda Sosyal sorumluluk projesi olarak düzenlenen kampanya kapsamında Solhan Atatürk İlkokulu’nda oluşturulacak kütüphane için kitap gönderildiğini belirten Solhan Atatürk İlkokulu Müdürü İsa Katkat, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü hemşehrimiz Erkan Bilen ve kampanyayı başlatan Biga Sakarya İlkokulu Müdürü Mustafa Şahin başta olmak üzere kampanyaya destek veren, katkı sunan herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini ifade etti.

İlkokul öğrencilerine yönelik kitapların gönderildiğini belirten Katkat, kütüphane çalışmalarının devam ettiğini ve farklı okullardan da desteklerin olduğunu aktardı.

Haber: Abdulhamit Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN