• Dolar Alış / Satış: 15.789 / 15.817
  • Euro Alış / Satış: 16.563 / 16.593
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

BAŞKAN YILDIZ’A BİR ÖDÜL DAHA

25 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
931 defa okundu.
BAŞKAN YILDIZ’A BİR ÖDÜL DAHA

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından düzenlenen “Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor” anketi sonuçlarına göre yılın belediye başkanı seçilen Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Kayseri’de düzenlenen törene katılarak ‘Yılın Belediye Başkanı’ ödülünü aldı.

Yıl içerisinde sunulan projeler ile yapılan çalışmaların halk tarafından değerlendirildiği ve yerel yönetimler tarafından prestijli bir ödül olarak nitelendirilen Yılın Belediye Başkanları Ödül Töreni Kayseri’de gerçekleştirildi.

Yılın Yerel Yöneticisi ödülüne layık görülen Belediye Başkanları, 23 Aralık 2017 Cumartesi günü saat: 16.00’da Kayseri ili Erciyes Kardanadam Tesislerinde düzenlenen ödül törenine katıldı.

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından düzenlenen “Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor” anketi sonuçlarına göre bu yıl 7’ncisi düzenlenen ödül törenine yılın belediye başkanı seçilen Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Kayseri’de düzenlenen törene katılarak ‘Yılın Belediye Başkanı’ ödülünü aldı.

Belediye Başkanlarının 89 dalda ödüle layık görüldüğü törende Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Spora destek dalında Recep Tayyip Erdoğan Açık Alan Spor Kompleksi hizmetiyle ödüllendirildi.

4 yıllık hizmet süresinde 3’üncü kez ödüle layık görüldüğünü belirten Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, şu ifadeleri kullandı: “4 yıldır onurla, gururla icra etmiş olduğum belediye başkanlığı görevimde 3’üncü kez Solhanlıhemşehrilerimin desteği ile Allaha hamd olsun ödüle layık görüldük. Bu ödülü tüm hemşehrilerim adına almış bulunmaktayım. Bu ödülleri, hemşehlerimizin desteği ve duası ile almış bulunuyorum. Allah hepsinden razı olsun. İnşallah bu ödüller önümüze daha net bakmayı gösterir ve Solhanımıza daha iyi hizmette bulunmamıza vesile olur düşüncesindeyim.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN