• Dolar Alış / Satış: 9.481 / 9.498
  • Euro Alış / Satış: 10.998 / 11.018
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:32
  • Öğle: 12:13
  • İkindi: 15:10
  • Akşam: 17:32
  • Yatsı: 18:59

BAŞKAN YILDIZ ÖĞRENCİLER İLE FİLM İZLEDİ

20 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1463 defa okundu.
BAŞKAN YILDIZ ÖĞRENCİLER İLE FİLM İZLEDİ

İHH Solhan Şubesi tarafından Solhan Kültür Merkezi’nde 3 hafta önce başlatılan ve eğitim-öğretim yılı boyunca her Pazar günü dini ve eğitsel film etkinliği olarak devam eden sinema günleri etkinliğinde Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, çocukları yalnız bırakmadı.

İlçece yardımlaşma ve eğitime destek amacıyla yaptığı çalışmaların yanı sıra konferanslar da düzenleyen İHH Solhan Şubesi, 3 Nisan 2016 Pazar günü başlattığı sinema günleri etkinliği devam ediyor.

3 hafta önce Solhan Kültür Merkezi’nde öğrencilere yönelik başlayan dini ve eğitsel sinema filmi etkinliğinin konukları geçtiğimiz Pazar günü, Solhan Atatürk ilkokulu ile 28 Ağustos ilkokulu 4’üncü sınıf öğrencileri davet edildi.

17 Nisan 2016 Pazar günü düzenlenen sinema günleri etkinliğine Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız da katılarak çocukların heyecanına ortak oldu.

Sinema günü etkinliklerinin güzel olduğunu belirten Başkan Yıldız, “İHH Solhan Şubesi’nin düzenlediği etkinliğe katıldık. Çocuklarımız ile bir arada olmak ve onların mutluluğuna ortak olmak tarif edilmeyecek kadar güzeldir. İlçemizde bu tür etkinliklerin yapılması memnuniyet vericidir. Artık birçok etkinliğe hizmet verecek Kültür Merkezimiz var. Burada etkinlikler yapılmasına olanak sağlıyor ve destekliyoruz. Kültür sanat alanında faaliyetlerin yürütülmesini önemsediğimiz için daha önce de olduğu gibi bir daha bu tür etkinlikleri desteklediğimizi belirtiyor ve Sivil Toplum Kuruluşlarımıza etkinlik yapmaları konusunda çağrıda bulunuyorum. İHH Solhan Şubesi başkanı ve yöneticilerini de bu etkinliği yaptıkları için kutluyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN