• Dolar Alış / Satış: 17.348 / 17.379
  • Euro Alış / Satış: 18.275 / 18.308
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:48
  • Öğle: 12:32
  • İkindi: 16:28
  • Akşam: 19:55
  • Yatsı: 21:49

BAŞKAN YILDIZ MAZBATASINI ALDI

8 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1146 defa okundu.
BAŞKAN YILDIZ MAZBATASINI ALDI

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Solhan Belediye Başkanı seçilen Abdulhakim Yıldız, mazbatasını alarak göreve başladı. Mazbata alan Yıldız; “5 yıllık süreçte; elimizi, kolumuzu gerekirse gövdemizi taşın altına koyarak Solhan’ın hak ettiği, layık olduğu hizmetlere kavuşturup daha yaşanılabilir bir Solhan için bu mücadeleyi ortaya koyacağız.” dedi.

Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız Mazbatasını alarak resmi olarak yeniden göreve başladı.

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’nin adayı olarak seçime giren önceki dönem Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, mazbatasını alarak 2’inci defa Solhan’a hizmet etmek için göreve başladı.

Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Genel Meclis Üyeleri ilçe seçim kurulundan mazbatalarını alarak göreve başlarken, mazbata töreninde partililer ve mazbata alanların yakınları da hazır bulundular.

Mazbata aldıktan sonra konuşan Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, “31 Mart seçimleri sonucunda rabbim razı olsun halkımızın teveccühleri ile bir kez daha belediye başkanlığı görevine layık görüldük. Allah razı olsun. Bugünde mazbatalarımızı almak üzere buradayız. Mazbatalarımızı aldık. Biliyoruz yükümüz, sorumluluğumuz ağır. Özellikle halkın teveccühü yüksek olunca o denli de yükümüz ağırlaşıyor. İnşallah bizler de onları mahçup etmeyecek şekilde bu 5 yıllık süreçte ne gerekirse elimizi, kolumuzu gerekirse gövdemizi taşın altına koyarak Solhan’ın hak ettiği, layık olduğu hizmetlere kavuşturur, daha yaşanılabilir bir Solhan için bu mücadeleyi ortaya koyacağız. Bu teveccühlerinden dolayı bütün Solhanlı hemşerilerimizi canı gönülden kutluyorum, şükranlarımı sunuyorum rabbim kendilerinden razı olsun. Tabi geçmiş 5 yıllık süretçe Solhan’da ciddi hizmetlerimiz oldu ama inşallah belediyecilik anlayışımızı da değiştirerek çok daha farklı bir belediyecilik anlayışıyla öncelikli hedeflerimiz olan istihdam yaratıcı projeler geliştirmek suretiyle Solhan’ımızı daha yaşanılabilir bir hale getirme çabamız olacaktır. Yüce rabbim; hak üzere, doğruluk üzere bizleri muvaffak eylesin. Adilane bir şekilde hizmet etmeyi bizlere nasip etsin diyorum. Sizlerin de emeği, katkısı oldu her birinizden rabbim razı olsun.” ifadeleri kullandı.

Mazbatalarını alan Başkanlar ve üyeler toplu fotoğraf çektikten sonra dağıldılar.

Haber: Abdulhamit Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN