• Dolar Alış / Satış: 18.504 / 18.537
  • Euro Alış / Satış: 17.923 / 17.956
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:04
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:41
  • Akşam: 18:14
  • Yatsı: 19:40

BAŞBAKAN BİNGÖL’E GELİYOR!

24 Şubat 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1450 defa okundu.
BAŞBAKAN BİNGÖL’E GELİYOR!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 11 Mart’ta Bingöl halkına seslenecek. AK Parti İl Başkanı Yusuf Coşkun: “Bingöl, Sayın Başbakan’ımızın gönlünde apayrı bir yere ve öneme sahiptir. O, Bingöl sevdalısıdır. Bunun farkında olan Bingöl Halkı, 11 Mart günü büyük bir coşkuyla bir kez daha Başbakan’ımızı bağrına basacaktır”

 30 Mart`ta yapılacak yerel seçimler öncesinde büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını kamuoyuna duyurmasının ardından, belediye ve il genel meclisi üyelikleri için başlatılan aday belirleme çalışmalarını da tamamlayan AK Parti, illerdeki mitingler için de start verdi.

Yerel seçimlere hazırlık kapsamında partisinin mitinglerini Sivas`ta başlatan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, Bingöl programı da beli oldu.

Başbakan Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek AK Parti Bingöl Mitinginin 11 Mart 2014 Salı günü saat 13.00’da Genç Caddesi PTT Kavşağı’nda yapılacağını belirten AK Parti Bingöl İl Başkanı Yusuf Coşkun, hazırlıkların başlatıldığını söyledi.

“COŞKULU BİR KARŞILAMA OLACAK”

11 Mart Salı günü Bingöl’de halka seslenecek olan Başbakan Erdoğan’ın önemli mesajlar vereceğini ifade eden Coşkun: “Miting için çalışmalarımızı başlattık. Parti organlarımız yoğun bir tempoyla hazırlıklarını sürdürecek. Halkımızın da her zamanki gibi Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan`a sevgisini göstereceğinden ve coşkulu bir şekilde karşılayacağından eminim. Çünkü Bingöl, Sayın Başbakan’ımızın gönlünde apayrı bir yere ve öneme sahiptir. O, Bingöl sevdalısıdır. Bunun farkında olan Bingöl Halkı, 11 Mart günü büyük bir coşkuyla bir kez daha Başbakan’ımızı bağrına basacaktır” dedi.

“ARTIK SAHADAYIZ”

Bir süredir devam eden aday listelerinin belirlenmesi çalışmalarının tamamlandığını ve hafta sonu itibariyle sahaya indiklerini ifade eden Coşkun: “Partimize gösterilen yoğun teveccüh, çalışma süremize de yansıdı. Bundan sonra sahada olacağız inşallah. Gitmedik kapı bırakmayacağız. Gönüldaşlarımızın büyük bir heyecan içerisinde olduklarını görüyoruz. Partimizin tüm kademeleri yoğun bir enerjiyle çabasını sürdürüyor. İnşallah bu hafta itibariyle AK Parti meydanları inletecek” diye konuştu. 

BingolOnline

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN