• Dolar Alış / Satış: 8.624 / 8.64
  • Euro Alış / Satış: 10.307 / 10.326
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:45
  • Öğle: 12:30
  • İkindi: 16:26
  • Akşam: 19:54
  • Yatsı: 21:47

BAŞARININ ÖDÜLÜ YURT DIŞI GEZİSİ OLDU

25 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1256 defa okundu.
BAŞARININ ÖDÜLÜ YURT DIŞI GEZİSİ OLDU

Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan ve yine koordinatörlüğü Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi’nce yürütülen, projenin ikinci yurt dışı gezisi Polonya Kielce şehrinde yapılacak. Bu gezi için giden öğrencilerin başarılı öğrenciler arasından seçildiği belirtildi.

Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan ve koordinatörlüğü yapılan projenin ikinci yurt dışı toplantısı Polonya Kielce şehrinde yapılacak. Bu şehirde yapılacak toplantı için gönderilen öğrencilerin başarılı öğrenciler arasından seçildiği ve başarının yurt dışı gezisi ile ödüllendirildiği öğrenildi.

Yurt dışı gezisi ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan ve yine koordinatörlüğü Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesince yürütülen, Avrupa Birliği Bakanlığı bünyesinde bulunan Ulusal Ajans tarafından finanse edilen Erasmus Plus projesi “Together we learn, United we stand” projesinin ilk toplantısı Ev sahibi olduğumüz Fethiye’de gerçekleşirken ikinci toplantı 4 öğretmen ve idareci ile 4 öğrenciden oluşan ekip ile  4-11 Mart tarihleri arasında İtalya’nın Vico Del Gargano şehrinde gerçekleşmişti. Projesinin 2. Yurtdışı toplantısı Polonya Kielce şehrinde gerçekleşecek. Bu kapsamda 4 idareci ve öğretmen ile 6 öğrenciden oluşan ekip Polonya’ya hareket etti. 7 gün boyunca gidilen ülkenin ev sahibi okulu ziyaret edilerek  eğitim sistemi hakkında incelemelerde bulunmakla birlikte ülkenin tarihi ve turistik yerleri de gezilecektir. Bundan sonra ise sırasıyla Çek Cumhuriyeti, Slovenya ve Portekiz ziyaret edilecektir. Bu proje sayesinde başarılı öğrenciler yurt dışı gezisi ile ödüllendirilmiş olacaktır.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN