• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:55
  • Öğle: 12:23
  • İkindi: 15:52
  • Akşam: 18:30
  • Yatsı: 19:57

BAŞARILI ÖĞRENCİYE ALTIN ÖDÜLÜ

20 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1694 defa okundu.
BAŞARILI ÖĞRENCİYE ALTIN ÖDÜLÜ

Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, okula yeni kayıt yaptıran öğrencilerden TEOG puanı en yüksek olan öğrencileri ödüllendiriyor. Bu yıl, 9’uncu sınıfa kayıt olan en başarılı öğrenci olan Zeynep Doğu’ya Er-EsYönetim Kurulu Başkanı tarafından çeyrek altın verildi.

Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, okula yeni kayıt yaptıran öğrencilerden TEOG puanı en yüksek olan öğrencileri ödüllendirmeye devam ediyor. Her yıl okula kayıt yaptıranlardan en yüksek puan ile yerleşen öğrencilere ödüller verilirken 2017-2018 Eğitim-öğretim yılında Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne yerleşen 9/A sınıfı öğrencisi Zeynep Doğu’ya Solhanlı işadamlarından Kentmar’ın kurucusu Er-Es Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Eser çeyrek altın verildi.

Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Selahattin Akdeniz, ödül töreninde yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Bizim okul olarak bir geleneğimiz var. 3-4 yıldır bunu uyguluyoruz. Ortaokuldan liseye geçişte bundan önce TEOG puanıyla geçiliyordu. Biz de genelde 400’ün üstünde puanla gelen öğrenciye çeşitli ödüller veriyorduk. Geçen yıl 5 öğrencimize birer çeyrek altın ödülünü verdik. Daha önceki yıllarda da aynı şekilde ödüller veriyorduk. Bu yıl da 400’ün üzerinde gelen bir öğrencimiz var. Bu öğrencimize biz bugün bu ödülü takdim etmek istiyoruz. Bu yılki ödülü takdim etmeden önce şunu söylemek istiyorum. Masraflarını Solhanlı işadamlarından Kentmar’ın kurucusu Er-Es Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Eser takdim ediyor. Geçen yılki altınların da bir kısmını yine Erhan Bey takdim etmişti. Bize düşen aracı olmak, bu hediyeleri size ulaştırmaktır. İlk üçe giren öğrencilerimize de birer hediyemiz olacak. Şunu söylemek istiyorum. Eğer siz böyle farkındalık yaratırsanız -bunu sadece TEOG’dan bize gelen öğrenci için söylemiyorum şuanki dönem içinde söylüyorum- öğretmen arkadaşlarımızın hazırladığı süprizler var. Bazen belli yarışmalar oluyor, bazı etkinlikler oluyor. O etkinliklerde ön planda olan öğrencilere çeşitli hediyelerimiz olacak. Eğer siz kendinizi bize gösterirseniz, konuşarak değil de etkinliklerinizle bir farkındalık yaparsanız biz de sizi ödüllendiririz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN