• Dolar Alış / Satış: 8.347 / 8.362
  • Euro Alış / Satış: 10.14 / 10.159
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:57
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:34
  • Yatsı: 21:18

Başarı Ödülleri Gecesi’ne Doğru

15 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1080 defa okundu.
Başarı Ödülleri Gecesi’ne Doğru

Bingöl Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği, ‘Bingöl Başarı Ödülleri Gecesi’nin 6’ıncısını düzenliyor. Ödül alacakların belirlenmesi için üç komisyon oluşturan dernek yönetimi, ilk komisyonda olan basın temsilcileriyle ikinci komisyon olarak da STK temsilcileri ile bir araya geldi.

 Kentte görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle Tavz-Der toplantı salonunda bir araya gelen dernek Başkanı Murat Soysal, geleneksel hale getirdikleri ‘Bingöl Başarı Ödülleri’ gecesini 26 Aralık’ta düzenleyeceklerini söyledi.

Ödüle hak kazanan kişi, kurum ve kuruluşları belirlemek için üç komisyon kurduklarını kaydeden Soysal: “bu komisyonlardan biri ‘Basın Komisyonu’dur. Ödüllerin hak edene, gerçek sahiplerine ulaşması için etraflıca araştırma yapmak gerekiyor, bu noktada hassas davranıyoruz” dedi

Basının haberin kaynağı olduğunu ifade eden Soysal: “Haliyle bu memleket için alın teri dökenleri en iyi bilenler basın temsilcileridir. Bunun için basın temsilcilerimizin isimlerini ve çalışmalarını zikrettiği kişi kurum ve kuruluşlar bizim için büyük önem arz ediyor” dedi.

Bingöl’de aktif faaliyet yürüten 23 Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı toplantıda Bingöl’ün daha iyi bir noktaya gelmesi için çaba gösteren sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelmenin gurur verici olduğunu söyleyen Soysal: “Bu iki komisyonda ortaya çıkan listelerin üçüncü komisyon olan ‘Tavz-Der Başarı Ödülleri Hak Sahiplerini Belirleme Komisyonunu’ tarafından araştırılarak listenin nihai şekle kavuşması sağlanacaktır” diye konuştu.

Soysal: “Bugün burada bir araya gelmemizin sebebi bu memlekette taş üstüne taş koyanları belirlemek ve onları takdir etmektir. Davete icabet ettiğinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN