• Dolar Alış / Satış: 8.347 / 8.362
  • Euro Alış / Satış: 10.14 / 10.159
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:57
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:34
  • Yatsı: 21:18

BADMİNTONCULAR YARI FİNALDE

15 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
762 defa okundu.
BADMİNTONCULAR YARI FİNALDE

Muş ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton grup müsabakalarında bölge ikincisi olan Solhanlı Badminton sporcuları, Şanlıurfa ilinde yapılan çeyrek final müsabakalarında çıktıkları karşılaşmalarda galip gelerek Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazandılar.

Muş ilinde; Tunceli, Muş, Bitlis, Bingöl, Van, Malatya, Elazığ, Iğdır, Kars ve Ağrı olmak üzere Doğu Anadolu Bölgesi’nde 10 ilden sporcuların katılımı ile yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton grup müsabakalarında bölge ikincisi olan Solhan ekibi, geçtiğimiz hafta Şanlıurfa ilinde düzenlenen çeyrek final müsabakalarına katıldı.

11 Şubat 2016 günü Şanlıurfa ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Çeyrek Final müsabakaları 14 Şubat 2016 gününe kadar devam etti.

Bingöl, Hakkari, Van, Iğdır, Mardin, Ağrı, Diyarbakır, Adıyaman, Elazığ, Gaziantep, Malatya ve Siirt illerinin katıldığı çeyrek final müsabakalarında Solhan ekibi başarı elde etti.

Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Çeyrek Final müsabakalarında Hakkari, Van ve Iğdır illerinin mücadele ettiği A gurubunda müsabakalara katılan ve ilk maçını Hakkari’ye karşı yapıp 5-0 galip gelen Solhanlı sporcular, ikinci maçta Iğdır’ı 5-0 ve son maçta ise Van’ı 3-2 yenerek grup birincisi olarak Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Yarı finallerine katılma hakkını elde ettiler.

Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton grup müsabakalarında bölge ikincisi olarak çeyrek finallere katılan ve çeyrek finallerde ise grup birincisi olan Solhan Badminton ekibinin katılacağı Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton yarı final müsabakaların yapılacakları yer ve tarihin daha sonra açıklanacağı öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN