• Dolar Alış / Satış: 9.199 / 9.216
  • Euro Alış / Satış: 10.679 / 10.698
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:21
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:21
  • Akşam: 17:47
  • Yatsı: 19:13

BADMİNTON YARI FİNALLERİ TOKAT’TA

14 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1624 defa okundu.
BADMİNTON YARI FİNALLERİ TOKAT’TA

Yıldız erkeler ve bayanlar olmak üzere iki kategoride yapılan ve her kategoride 12 takımın mücadele edeceği Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Türkiye Yarı final müsabakaları bu hafta yapılacak. Solhanlı sporcuların mücadele ettiği Bingöl takımı Tokat’ta oynanacak ikinci grupta ter dökecek.

Grup müsabakalarından sonra çeyrek final müsabakalarının da geride kaldığı Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Yarı final müsabakalarında sporcular bu hafta ter dökecek. 24 erkek ve 24 Bayan takımlarının mücadele edeceği Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton yarı final müsabakaları Isparta ve Tokat illerinde olmak üzere ki grup halinde oynanacak.

Muş ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton grup müsabakalarında bölge ikincisi olan Solhanlı Badminton sporcuları, Şanlıurfa ilinde yapılan Bingöl, Hakkâri, Van, Iğdır, Mardin, Ağrı, Diyarbakır, Adıyaman, Elazığ, Gaziantep, Malatya ve Siirt illerinin katıldığı çeyrek final müsabakalarında başarı elde etti.

11 Şubat 2016 günü Şanlıurfa ilinde yapılan ve 14 Şubat 2016 gününe kadar devam eden Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton çeyrek final müsabakalarında çıktıkları karşılaşmalarda galip gelerek Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazanan Solhanlı sporcular, bu hafta yarı final müsabakalarında ter dökecekler.

Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton grup müsabakalarında bölge ikincisi olarak çeyrek finallere katılan ve çeyrek finallerde ise grup birincisi olan Solhan Badminton ekibinin katılacağı Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton yarı final müsabakaların yapılacakları yer ve tarihi belli oldu.

Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton yarı final müsabakaları 18,19 ve 20 Mart 2016 günlerinde oynanacağı öğrenildi.

Yıldız erkeler ve bayanlar olmak üzere iki kategoride yapılan ve her kategorisinde 12 takımın mücadele edeceği Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Türkiye Yarı final müsabakaları Isparta ve Tokat illerinden yapılacak. Solhanlı sporcuların mücadele ettiği Bingöl takımı Tokat’ta oynanacak ikinci grupta yer alırken ikinci grup erkekler kategorisinde; Amasya, Bayburt, Erzincan, Samsun, Düzce, Ordu, Bingöl, Van, Diyarbakır, Ağrı, Malatya ve Gaziantep illerinden sporcuların da mücadele edeceği öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN