• Dolar Alış / Satış: 8.859 / 8.875
  • Euro Alış / Satış: 10.349 / 10.367
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:03
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:42
  • Akşam: 18:16
  • Yatsı: 19:41

Atalay, TÜMSİAD’ı Ziyaret Etti

31 Ocak 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1306 defa okundu.
Atalay, TÜMSİAD’ı Ziyaret Etti

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Bingöl Şubesi’ne nezaket ziyaretinde bulunan Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay, tek gayesinin başlattıkları hizmetleri tamamlamak olduğunu söyledi.

 Ziyarette Atalay’ı, TÜMSİAD Bingöl Şube Başkanı İbrahim Alimoğlu, Başkan Yardımcıları Cihan Uzunyayla, Yakup Karagöz, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Burak Bektaş, Ahmet Çapak, Nahit Saçık, Ahmet Cahit Dündar, Fırat Demirel ve İl Genel Sekreteri Ergin Günerigök karşıladı.

 

Karşılaştığı ilgiden dolayı TÜMSİAD Bingöl Şube yönetim kuruluna teşekkür eden Atalay, Belediye çalışmalarına değinerek şunları kaydetti; “Hizmet alanında yapılan çalışmalarda TÜMSİAD ailesinin de göstermiş olduğu katkılardan ötürü teşekkür ediyorum. Göreve başladığımız ilk günden bu yana ekip arkadaşlarımızla birlikte katma değer sağlayabilecek projeleri hayata geçirerek ilimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştık. Altyapı çalışmaları kapsamında Kanalizasyon, Yağmursuyu, İçme suyu Şebekesi ve isale hatları, yeni içme suyu depoları, Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi, atık su arıtma tesisi, Kentsel Dönüşüm Projesi, camilerin çevre düzenlemesi, Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi, okul bahçeleri, mezarlıklar, parklar, v.s. birçok projeleri hayata geçirdik. Belediye çalışanlarımıza da herhangi bir borcumuz bulunmamaktadır” şeklinde konuştu.

 

“Tek Gayemiz, Başlattığımız Hizmetleri Tamamlamak”

 

Bugüne kadar yapılan hizmetlerle Bingöl’ün daha da geliştiğini ve güzelleştiğini ifade eden Atalay, “Bizim tek gayemiz ilimize hizmet etmektir. Yaptığımız tüm hizmetleri büyük bir özveri içerisinde yapmaya çalıştık. Bu nedenle temelini attığımız çalışmaları tamamlama derdindeyiz. Hizmetlerin devamı için halkımızın da isteğiyle Saadet Partisi’nden adaylığımı gösterdim. Hizmet maksadıyla çıktığımız bu yolda destek gösteren tüm halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Alimoğlu: “Örnek Belediyeciliği Takdir Ediyoruz”

 

Nazik ziyaretlerinden ötürü Atalay’a teşekkür eden TÜMSİAD Bingöl Şube Başkanı İbrahim Alimoğlu, yapılan hizmetlere değinerek şunları kaydetti; “Göreve başladığınız ilk günden bu yana sizleri yakından takip ediyoruz. İlimizde göstermiş olduğunuz üstün gayretlerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyoruz. Örnek bir belediyeciliği de sergilediğiniz için sizleri takdir ediyoruz. Bingöl’ün en büyük sorunu olan altyapı ve kanalizasyon çalışmalarını azim ve kararlılıkla tamamlamaya çalıştınız. Diğer alanlarda da çok güzel çalışmalarınız oldu. Temennimiz, ilimizde daha güzel hizmetlerin olmasıdır. Bu amaçla çıktığınız yolda sizlere başarılar diliyoruz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN