• Dolar Alış / Satış: 15.789 / 15.817
  • Euro Alış / Satış: 16.563 / 16.593
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

ANKA’YA YOLCULUK

30 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1015 defa okundu.
ANKA’YA YOLCULUK

Orman çetesinin gizemli ormanındaki sırlı, özel ekip odasında aylardan beridir çok hararetli tartışmalar yapılıyordu.

Orman çetesinin, olağan yaşam akışının dışına çıkarıp, özel toplantılar yapmaya sevk eden, olay ise başka bir çetenin, kendilerinin yaşadığı, güzel, şirin ve bir o kadar sevimli olan Gizler Ormanına göz dikmeleri bununla da kalmayıp o Gizler Ormanını istila düşüncelerini Orman çetesine iletmesi için Cankiyi görevlendirip, Gizler Ormanına göndermeleriydi.

Düşler Ormanı, burayı tanımayanlar için adeta düşler ülkesi bir yerdi. Üç tarafı denizlerle kaplıydı ormanın. Berrak, temiz ve sürekli akan nehirleri vardı. Dağlarında her türlü ağacı barındıran ağaçlardan oluşan gizemli ormanlar vardı. Ormandaki ağaçlarda her zaman yuvalanan ormanlar arasında akan nehir uğultusuna eşlik eden evcil türlü kuşlar vardı. Kuşların umut taşıdığı yerler, yöreler, diyarlar vardı bu diyarda.

Bu güzel ve sevimli diyarın başkalarının eline geçmesinin yolu vardı. Orman Çetesi bu aralar bunun için sürekli ekip odasında toplantılar yapıyor ve planlarını bir an önce uygulamak için uygun şartlar oluşturmaya çalışıyorlardı. Gizler Ormanın en basit kurtuluş yolu, Ormanın korunma yollarını çok iyi bilen bilge Anka’ya yolculuktu. Çok geçmeden Orman çetesinin ileri gelenleri her zamanki gibi Anka’ya doğru ve yeniden yol almışlardı, bu kez değişik bir şey için…

Yalnız her zaman ki gibi çetenin bir sorunu vardı. Anka’ya yolculukta yollarının üstündeki zaman tünelinden geçerken Spartaküs, Orhan ve ekibinin zamanında başa çıkamadıkları için, zaman tünelini hapsettikleri çift başlı bir ejderha vardı. Ekip kesinlikle bunu aşmalıydı. Yol ya çok uzayacaktı hiç kimsenin dayanamayacağı bir yolculuğa dönecekti yolculuk ya da zaman tünelinden geçilecekti.  Anka’ya varmak için bunun içinde Orman Çetesi zaman tünelinden geçmenin ve ejder ile mücadelenin yollarını Anka’ya doğru yola çıkıp dünyayı geçerken tartışmaya başlamışlardı bile.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN