• Dolar Alış / Satış: 8.347 / 8.362
  • Euro Alış / Satış: 10.14 / 10.159
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

“Amacımız Daha Kaliteli Hizmet”

28 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1512 defa okundu.
“Amacımız Daha Kaliteli Hizmet”

PTT’nin iki asırdır vatandaşa hizmet ettiğini söyleyen Rüstemoğlu, Amaçlarının halka daha kaliteli, güvenli, süratli ve ekonomik hizmet vermek olduğunu söyledi.

PTT`nin 174. kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir açıklama yapan PTT Solhan Şubesi Müdürü Nihat Rüstemoğlu,  PTT Genel Müdürlüğü’nün, rekabet ortamında kendini yenileyerek çağdaş hizmetler üreten ve sürekli gelişen, sunulan hizmetlerin Türkiye’nin en ücra köşesinde bulunan vatandaşlara ulaştırılma amacıyla birçok yeniliğe imza attığını söyledi.

Amaçlarının halka daha kaliteli, güvenli, süratli ve ekonomik hizmet vermek olduğunu söyleyen Rüstemoğlu, Bu nedenle dini bayramlarda, yılbaşında, anneler günü ile sevgililer gününde Kargo ve APS Kurye gönderilerine yüzde 10 indirim uyguladıklarını ifade etti.

Rüstemoğlu şunları aktardı: “Pttcell, Pttaltın (gr, çeyrek, yarım ve tam) HGS, diğer bankalar adına kredi verme, Türk Telekom ve GSM telefon tahsilatları, anlaşmaları bankalara ait kredi kartı tahsilatı, emekli maaş ödemeleri, havale işlemleri, posta çeki hesap açma/yatırma ve ödeme, döviz işlemleri, trafik cezası ödemesi, sigortacılık, mektup postası gönderileri, telgraf, faks gönderme ve alma hizmeti,Avea, Vodefone ve Türkcell kontör yükleme Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), birleşik posta, Kişisel Pul, yurtiçi kargo ve kurye ile yurtdışı koli ve APS hizmetleri olup detaylı bilgiler için siz değerli halkımızı şubemize bekleriz. Özellikle PTT Kargo, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile ‘size özel ayrıcalıklar’ sunmaktadır. 444 1 788 PTT Çağrı Merkezimizi telefonundan ya da internet üzerinden (www.ptt.gov.tr) sipariş verme, toplu kargo, kurumsal müşteriler ve önemli günlerde özel indirimler, ücretsiz ambalaj, kredi kartı ile ödeme, ücretsiz teslim bilgileri imkânını, PTT Kargo ile sunmaktayız.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN