• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

ALTYAPI SPORCULARI İÇİN VOLEYBOL TOPU TALEBİ

14 Aralık 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
290 defa okundu.
ALTYAPI SPORCULARI İÇİN VOLEYBOL TOPU TALEBİ

Geçtiğimiz hafta dernek kuruluşunu açıklayan Yeni Solhan Spor Kulübü, altyapı sporcuları için antrenman topu talebinde bulunarak “Solhan’daki Çocuklarımız İçin Bir Top da Senden Kampanyası” başlattılar. Kulüp tarafından; kullanılmış olsa da bir voleybol topuna ihtiyaç olduğu belirtildi.

Solhan’da yeni kurulan ve öncelikli hedefi Solhan’da çeşitli branşlarda altyapı oluşturmak olan Yeni Solhan Spor Kulübü, altyapı sporcuları için voleybol topu desteğinde bulunulmasını istedi.

Kulübün sosyal medya hesabından “Solhan’daki Çocuklarımız İçin Bir Top da Senden Kampanyası” başlığıyla paylaşılan destek çağrısında şu ifadelere yer verildi: “En küçükten en büyüğüne kadar tüm vatandaşlarımızın mutlaka bir spor branşı ile ilgilenmelerini, her türlü kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını bedenen zihnen ve ruhen gelişmelerini sağlamak, sporcu ahlakı ile önce kendilerine, ailelerine, çevresine, vatana ve millete faydalı, maddi ve manevi yönden gelişmiş sağlıklı bir toplum oluşturmak, üyeler arasında sevgi ve saygı, birlik ve beraberlik sosyal ve kültürel dayanışmayı sağlamak ve devam ettirmek, Türk gençliğini geliştirip tanıtmak ayrıca Türkiye çapındaki sporcuları birbirleriyle tanıştırmak aralarında her türlü yardımlaşmayı sağlamak en küçükten en büyüğüne kadar tüm vatandaşlarımızın mutlaka bir spor branşı ile ilgilenmelerini, her türlü kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını bedenen zihnen ve ruhen gelişmelerini sağlamak, sporcu ahlakı ile önce kendilerine, ailelerine, çevresine, vatana ve millete faydalı, maddi ve manevi yönden gelişmiş sağlıklı bir toplum oluşturmak, üyeler arasında sevgi ve saygı, birlik ve beraberlik sosyal ve kültürel dayanışmayı sağlamak ve devam ettirmek, Türk gençliğini geliştirip tanıtmak ayrıca Türkiye çapındaki sporcuları birbirleriyle tanıştırmak aralarında her türlü yardımlaşmayı sağlamak amacıyla yepyeni bir hikaye başlatmış oluyoruz.

Sizlerden ricamız yeni kurulan kulübümüze sadece 1 (bir) tane kullanılmış da olsa orjinal voleybol maç topu desteğinde bulunmanız. Türkiye çapında başlattığımız “Solhan’daki Çocuklarımız İçin Bir Top da Senden Kampanyası’na” bir top göndererek destek olmanız. İlginize ve desteğinize şimdiden teşekkür ederiz.”

İletişim adresi için ise şu bilgiler paylaşıldı:

Serhat Şimşek

Yeni Solhan Spor Kulübü Başkanı

Tel: 0 531 972 64 23

Kargo Adresimiz: Yeni Solhan Spor Kulübü Derneği

Yeni Mah. Şehit Mehmet Türksever Bulvarı

Şimşek Apart. No:64 Solhan/Bingöl

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN