• Dolar Alış / Satış: 8.859 / 8.875
  • Euro Alış / Satış: 10.349 / 10.367
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:03
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:42
  • Akşam: 18:16
  • Yatsı: 19:41

AK PARTİ’DEN BELDE VE KÖY ZİYARETLERİ

26 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1342 defa okundu.
AK PARTİ’DEN BELDE VE KÖY ZİYARETLERİ

Ak Parti Solhan İlçe Teşkilatının planladığı belde ve köy ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz hafta Arakonak Beldesi ile köy ziyaretlerinde bulunuldu. Ziyaretler hakkında bilgi veren Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, “Yapılan hizmetleri ve mevcut sorunları yerinde değerlendirdik. Soğuk kış gününde sıcak bir ilgiyle karşılandık” dedi.

Ak Parti Solhan ilçe Teşkilatı tarafından planlanan Solhan ilçesine bağlı 27 köyüve Arakonak Beldesi ziyareti kapsamında, Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu ile birlikte teşkilat üyeleri 20 Aralık 2016 günü Arakonak Beldesini ziyaret ettiler.

Yapılan ziyaretler hakkında bilgi veren Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, “Arakonak ziyaretimize; Arakonak Belediye Başkanımız Mustafa Döner, Eski Belediye BaşkanımızNazmi Çalışan,Arakonak Belde Başkanımız Cengiz Süt,  Teşkilat Başkanımız Nevzat Kurtaran, Yerel Yönetimler Başkanımız Fesih Öğüt,  Seçim işleri Başkanımız Hidayet Döner ve Gençlik Kolları Başkanımız Ramazan Kızılırmak  ile birlikte önce Arakonak teşkilatımız daha sonra Mahalle muhtarlarımızla  bir araya geldik. Akabinde Esnafımızı ziyaret ettik.  Üç ayrı kahvede Arakonaklıhemşehrilerimizile bir araya gelip sohbet etme imkanı bulduk. ArakonakBeldemize yapılan hizmetleri ve yapılması gereken hizmetler ile gençlerimizinsorunlarını istişare ettik. Sıcak ilgilerinden ötürü Arakonaklıhemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

“SOĞUK KIŞ GÜNÜNDE SICAK BİR İLGİYLE KARŞILANDIK”

Arakonak Belde ziyaretinin akabinde 21 Aralık 2016 günü ise köy ziyaretlerinde bulunduklarını ifade eden Doğu, şunları aktardı: “Ak Parti Solhan ilçe Teşkilatımız üyeleri Aydın Uzun, Kerem Köse,  İl Genel Meclis üyelerimiz Mehmet Selim Değer, Tayyip Kaya, Abdurrahim Sayılı, Belediye Meclis üyemiz Sebahattin Kıvanç,  İl Koordinatörümüz  Rıfat Yılmaz ileEşmetaş, Elmasırtı, Kırık, Tarhan veAsmakayaKöyü muhtarlarımızla birlikte köylerimizi ziyarette bulunduk. Köylerimize yapılan hizmetleri ve mevcut sorunları yerinde değerlendirdik. Soğuk kış gününde sıcak bir ilgiyle karşılandık. Köy muhtarlarımıza, köy öğretmenlerimize, köy imamlarımıza ve köylü hemşehrilerimize şükranlarımı sunarım.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN