• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

Ak Parti Solhan’da SKM Açılışı Yaptı

17 Mart 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1364 defa okundu.
Ak Parti Solhan’da SKM Açılışı Yaptı

Hafta sonu Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl Milletvekili Eşref Taş, Bingöl İl Başkanı Yusuf Coşkun ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla AK Parti Solhan’da Seçim Koordinasyon merkezini açılışı yapıldı.

 Yıldız “Hizmetleri Katlayarak Arttıracağız”

Ak Parti Solhan Belediye Başkanı Adayı Abdulhakim Yıldız, Solhanlı Hemşehrileri en içten duygularıyla selâmladığını belirtip “Ak Parti Solhan Belediye Başkanı Adayı olarak, öncelikle 30 Mart 2014 Yerel seçimlerinin Özelde Solhan’ımıza Genelde Ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Değerli hemşehrilerim; AK Parti’mizin 12 yıllık iktidarı döneminde Ülkemize ve Solhan’ımıza çok önemli ve çok değerli eserler kazandırmıştır. Bugün sayın bakanımızın katılımıyla açılışı yapılan Kültür merkezimiz, 300 kişilik kız öğrenci yurdumuz ve 200 kişilik Anadolu Lisesi Erkek Öğrenci yurdu bu eserlerden sadece bir kaçı olup, inşallah teveccüh gösterip bizleri seçtiğinizde bu hizmetleri kat kat arttırarak yolumuza inançla kararlılıkla devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Coşkun, “Solhan AK Parti’ye Sahip Çıkıyor”

AK Parti İl Başkanı Yusuf Coşkun, 30 Mart Yerel Seçimlerinin Bingöl’e ve Solhan’a hayırlı olmasını dileyip, “Solhan denince aklıma hep demokrasiye sahip çıkan memleket gelir. Solhan birlik beraberliğin ve kardeşliğin yeridir. Solhan AK Parti’nin hizmet partisi olduğunu biliyor ve AK Parti’ye sahip çıkıyor” ifadelerini kullandı.

 

Bakan Yılmaz, “AK Parti Hizmet Partisidir”

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti’nin hizmet partisi olduğunu söyledi. Yılmaz, “bazı partiler gibi lafa bakmıyoruz biz AK Parti olarak icraatlara bakıyoruz. Biz ideoloji partisi değiliz, Mesela Karlıova’ya bakın belediyesi BDP’nin elinde. Oradaki hiçbir gelişme yok. Belediyenin yaptığı bir icraat yok. Ama Solhan’a bakın Ak Parti onlarca hizmet getirdi. İşte AK Parti’nin belediyecilikte ne kadar önemli olduğunu buruda görüyoruz. Solhan manevi değerleri yüksek olan bir ilçemiz, Bingöl ilçeleri arasında AK Parti’ye en fazla sahip çıkan ilçedir” ifadelerini kullandı.

Bingölsürmanşet

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN