• Dolar Alış / Satış: 17.348 / 17.379
  • Euro Alış / Satış: 18.275 / 18.308
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:48
  • Öğle: 12:32
  • İkindi: 16:28
  • Akşam: 19:55
  • Yatsı: 21:49

AK PARTİ, SKM AÇILIŞINI YAPTI

11 Mart 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5020 defa okundu.
AK PARTİ, SKM AÇILIŞINI YAPTI

Ak Parti Solhan’da Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açtı. SKM açılışında konuşan Yılmaz, “31 Mart, 2023’ten önce son virajımızdır. Bugüne kadar birçok badireleri atlattık, birçok saldırıları savuşturduk, birçok engelleri atlattık şimdi önümüzde bir tek seçim kaldı. Bunu da geçtiğimiz zaman 2023’e kadar ne bir genel seçim var, ne Cumhurbaşkanlığı seçimi var, ne yerel seçim var. Türkiye Allah’ın izniyle düze çıkacak.” dedi.

Ak Parti, Solhan’da seçim çalışmalarını yürütmek için Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) açtı.

Açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek, Kalkınma Bakan Eski Yardımcısı Yusuf Coşkun, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner, Solhan Belediyesi Eski Başkanı Niyazi Çavuşoğlu ile partililer katıldı.

Solhan çarşı merkezinde açılışı yapılan AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan vatandaşlara hitap eden katılımcılar, 31 Mart 2019 seçimleri için destek istediler.

Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Doğu ile Solhan Belediyesi eski Başkanı Çavuşoğlu, SKM açılışında birlik ve beraberliğe vurgu yaparak 31 Mart seçiminin önemine dikkat çekip, Ak Parti’ye destek talebinde bulundular.

SKM açılışında konuşan Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ise; 2014 yerel seçimlerinde vaat ettikleri projelerden ikisi dışında hepsini tamamladıklarını ve iki projenin de ilgili kurumlarla görüşme aşamaları ve projelerinin tamamlandığını belirtti.

Yeni projeler hazırladıklarını belirten Yıldız, istihdam ve yatırım anlamında önemli projelere imza attıklarını ve inşallah yeni dönemde daha güzel projeleri ilçemize kazandırmak için çalışacaklarını aktardı. Altyapı ve üst yapı çalışmalarına da değinen Yıldız, Mini Terminal ve eski Spor Salonu’nun tekstil atölyelerine çevirerek bu yıl bin civarında istihdam olacağına dikkat çekti.

“ERDOĞAN’IN SERMAYESİ DUALARINIZDIR”

Güler, “Recep Tayyip Erdoğan’ın sermayesi dualarınızdır. Mazlumların duasıdır. Çünkü ümmetin dört bir yanında Müslümanların başı derde düştüğü zaman Recep Tayyip Erdoğan ve ailesi o mazlumların yanındadırlar. Yardım kampanyalarıyla, sözleriyle, eylemleriyle, duruşlarıyla, davranışlarıyla ak kadrolar bugün ümmetin umudu haline gelmiştir. Bakın bu basit bir belediye seçimi değildir. Kimse makamı mevkisi için kafanızı bulandırmasın. Etrafımızda ümmete bakın kan gölüne dönmüş. Her gün cenazeler kalkıyordu, her gün faili meçhuller vardı, her gün sıkıntılar vardı Solhan Bingöl arası saat 5’ten sonra kapanıyordu ama hamd olsun Allah’a bugün Türküye huzur içerisindedir. Türkiye ne kadar daha fazla iyilik yapabilirim, ne kadar daha fazla hizmet yapabilirim mücadelesi moduna girmiştir. Bu da AK Parti’nin ve sizin sayenizde olmuştur. AK Partiye ve Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmazsak gücümüzü zayıflatırlar ve genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımıza saldırılara geçecekler. Zaten hepsi fırsat kolluyor. Dertleri davaları budur.” şeklinde konuştu.

BERDİBEK, YILDIZ’A DESTEĞİN ERDOĞAN’A DESTEK OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Yapılan SKM açılışının bugüne kadar Solhan’da yapılan en heyecanlı SKM açılışı olduğunu söyleyen Berdibek, şunları aktardı; “Bu ihanet şebekeleri her zaman şunu yapmıştır. Demişler bizim Osmanlı ile sorunumuz yok Abdulhamit ile sorunumuz var ama Osmanlıyı yıkmışlar. Demişler bizim Irak ile sorunumuz yok Saddam ile sorunumuz var ama Irak’ı yıkmışlar. Demişler bizim Libya ile sorunumuz yok Kaddafi ile sorunumuz var ama Libya’yı yıkmışlar. Şimdi hedef Türkiye’dir. Diyorlar Türkiye ile sorunumuz yok sorunumuz Recep Tayyip Erdoğan’dır maksat Türkiye’dir. Solhan’dan güçlü bir ses buna dur diyecek. 31 Mart aslında dünyadaki mazlumların sesi olan Recep Tayyip Erdoğan’a destektir. 31 Mart Türkiye’de fakir fukara, garip gureba, yaşlılarımız, engellilerimiz, kadınlarımız, dullarımız, yetimlerimizin sesidir. Hep beraber 31 Martta Recep Tayyip Erdoğan’ın nezdinde Abdulhakim kardeşimizin elini havaya kaldırdığımız zaman Cumhurbaşkanımızın elini bir daha kaldırmış olacağız. Allah birlikteliğimizi daim kılsın.”

‘31 MART, 2023’TEN ÖNCE SON VİRAJIMIZDIR”

Son olarak kürsüye çıkan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, “Solhan heyecanımıza heyecan katıyor. Solhan gücümüze güç katıyor. Solhan hiçbir zaman bizi mahcup etmedi, her zaman yanımızda oldu, her zaman arkamızda oldu. Cenab-ı Allah Solhan’dan ve bütün Solhanlılardan razı olsun. Biz SKM açılışındayız ama bir miting yaşıyoruz. Bu soğuk havada buraya teşrif ettiğiniz için, hepinize teşekkür ediyoruz. 31 Mart yaklaşıyor. Her geçen gün 31 Mart’a yaklaşıyoruz. 31 Mart, 2023’ten önce son virajımızdır. Bugüne kadar birçok badireleri atlattık, birçok saldırıları savuşturduk, birçok engelleri atlattık şimdi önümüzde bir tek seçim kaldı. Bunuda geçtiğimiz zaman 2023’e kadar ne bir genel seçim var, ne Cumhurbaşkanlığı seçimi var, ne yerel seçim var. Türkiye Allah’ın izniyle düze çıkacak. Çok daha güçlü bir şekilde, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, tecrübeli kadrolarımızın liderliğinde Türkiye’ye bugüne kadar nasıl aşamalar kaydettirdiysek, nasıl atılımlar, reformlar yaptıysak önümüzdeki dönemlerde de yeni atılımlarla yeni reformlarla 2023 ve ötesine yürüyeceğiz. Bizi güçten düşürmek isteyenler içinde bu son fırsattır. Şunu yapmaya çalışıyorlar; diyorlar bu yerel seçimde bin bir bahane oluşturalım bir birine hiç benzemeyen partileri bir araya getirelim ne yapıp edelim bu AK Partinin Recep Tayyip Erdoğan’ın oyunu aşağı doğru çekmek istiyorlar. Bunu başarırlarsa hemen ertesi gün başlayacaklar bu milletin moralini bozmaya ve Türkiye’yi güçten düşürmek için gayret edecekler. Allah’ın izniyle. Solhan’da sizin vereceğiniz ses sadece Bingöl’e değil Sadece Türkiye’ye değil bütün mazlumlara bütün dünyaya bir ses olacaktır.

Haber: Mehmet Selim Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN