• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

AK PARTİ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

16 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
652 defa okundu.
AK PARTİ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Ak Parti istişare toplantısında konuşan Ak Parti İl Başkanı Güler, “Önümüzdeki dönem çok önemli seçimler olmasından dolayı bu seçimlerde iyi bir sonuç almak için şimdiden çalışmak ve birikim yapmak zorundayız. Türkiye olarak çok kritik bir süreçteyiz, bizleri yıkmak için her türlü oyunlar oynanılıyor. Bunlara fırsat vermemek için yoğun bir eforla, büyük bir azimle çalışmalıyız.” dedi.

Ak Parti İstişare toplantısı yapıldı. Solhan Belediye Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Başkan Yardımcıları, İl Yürütme Kurulu üyeleri, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Arakonak Belde Başkanı Mustafa Döner, Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu ve Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Arakonak Belde Başkanı ve Teşkilat üyeleri, Kadın Kolları başkanı ve üyeleri, Gençlik kolları başkanı ve üyeleri katıldılar.

Tanışma faslından sonra konuşan Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler,  “Ak Parti içerisinde bizler birer aileyiz. Önümüzdeki dönem çok önemli seçimler olmasından dolayı bu seçimlerde iyi bir sonuç almak için şimdiden çalışmak ve birikim yapmak zorundayız. Türkiye olarak çok kritik bir süreçteyiz, bizleri yıkmak için her türlü oyunlar oynanılıyor. Bunlara fırsat vermemek için yoğun bir eforla, büyük bir azimle çalışmalıyız. Türkiye eskisi gibi değil eskiden çok zor şartlar altında yaşıyorduk, çok şükür partimiz sayesinde bu zorluklardan kurtulduk.” ifadelerini kullandı.

Üye çalışmalarına da değinen Güler, “mutlaka üye sayımızı gün geçtikçe arttırmalıyız, hasta ve yaşlılarımızı sık sık ziyaret etmeliyiz, gençleri kaybetmemek için onlarla çok irtibatlı olmalıyız.” dedi.

Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu ise toplantının çok verimli geçmesiyle birlikte toplantıya katılan İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, İl Yürütme kurulu üyelerine ve katılımcılara teşekkür ederek toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

Haber: Mehmet Selim Bildik

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN